Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

«Білий слон» засніжений (похід на гору Піп Іван Чорногірський)

Наближається Старий Новий Рік – радісне зимове свято. Хіба може бути щось краще, аніж зустріти його в Карпатах, адже лише в горах панує справжнісінька зима. Гора  Піп-Іван (2028 м) – одна з найвищих і найкрасивіших вершин Чорногори. На вершині гори розташована найвище збудована споруда України – це обсерваторія "Білий слон", яка притягує до себе туристів звідусіль. Зимове сходження є значно складнішим, ніж у інші пори року, але й краса, побачена тут, того вартує. Краєвиди звідси просто фантастичні.

Першого дня ми зустрічаємось в м. Івано-Франківськ, звідти їдемо в с. Шибене, де і почнеться похід після реєстрації у прикордонників. Йдемо до полонини Веснарка, де і заночуємо: або в колибі (при наявності місць), або в наметах. Дорога не є складною, хвилюватися не варто. Вранці, після сніданку, з надією на хорошу видимість вирушаємо до вершини. Дорога проходитиме засніженим лісом, а також через мальовниче озеро Марічейка. З набором висоти змінюються краєвиди. Перед вами відкриються прекрасні панорами гір. І ось вона, така бажана вершина г. Піп Іван. На горі милуємось чудовими краєвидами і неймовірним заходом сонця. Ночувати будемо в притулку обсерваторії (при наявності місць), або в наметах. Після смачної вечері зустрічаємо новий рік (згідно Юліанського календаря, тобто календаря «старого стилю») в компанії. Вранці, хто не полінується, зустрічає світанок. Ось тут Ви і побачите як прокидаються гори. Кольори, які Ви побачите заворожують, Природа – найталановитіший художник. Після сніданку вирушаємо в дорогу. Пройдемо по хребту і піднімемось на ще одну вершину – г. Смотрич (1898 м). Після цього йдемо в с. Дземброня, переїзд в м. Івано-Франківськ, де і закінчиться наша незабутня мандрівка.

Ви мрієте побачити як прокидаються гори зі сну? Ви ще не зустрічали Новий рік вище хмар? Не пропустіть цієї неймовірної та цікавої пригоди. Приєднуйтесь!

Обовязково мати з собою паспорт!

Тривалість: 3 дні

Відстань - 46 км

Складність – висока

Вартість туру: 1985 грн.

У вартість входить:

- робота гідів

- харчування згідно програми (гарячі сніданки і вечері, перекуси)

- трансфер м. Івано-Франківськ - с. Шибене \ с. Дземброня - м. Івано-Франківськ

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

- користування груповим спорядженням (намети, кухня, газ)

- подарунок кожному учаснику

У вартість не входить:

- проїзд з Вашого міста в м. Івано-Франківськ і назад
- особисті витрати
- особисте спорядження

Зустріч групи з інструкторами вранці о 9.00 на залізничному вокзалі м. Івано-Франківськ. Далі переїзд до с. Шибене, де і почнеться мандрівка. Після закінчення походу переїзд з с. Дземброня до м. Івано-Франківськ приблизно о 19.00, де закінчиться наша подорож.

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

P.S. Якщо у Вас нема туристичного спорядження, можете замовити у нас напрокат.

Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

Дата туру: 12 – 14.01.2019

  • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.
  • Якщо у Вас змінилися плани і Ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти нас про це заздалегідь.
  • Обраний тур можна провести на замовлення для будь-якої кількості осіб у зручний для Вас час, попередньо узгодивши вартість та дату поїздки.
  • Якщо у Вас немає можливості приєднатися до нас згідно розкладу туру, Ви можете з нами сконтактувати та узгодити дату обраної мандрівки.
  • Туристичний супровід відбувається українською мовою.