Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Австрійський слід у Львові

Австрійський період історичного розвитку Львова тривав близько 150 років, що не могло не відобразитись у архітектурі міста. Протягом цього часу було фундаментально змінено вигляд міста і, як не дивно, на краще. На місці частини розібраних оборонних споруд  були зведені нові будинки, вулиці та сквери, які є прикладами чудової архітектури кінця  XIX ст. - початку XX ст., коли  Галичина входила до складу Австро-Угорської імперії.

Саме в цей час Львів стрімко розвивався.

Екскурсія «Австрійський слід у Львові»  пропонує цікавий огляд пам`яток австрійського періоду  і розпочинається  із проспекту Шевченка. Ця вулиця була в недалекому минулому своєрідною Уолл-Стріт. Тут розташувались банківські установи, урядові та приватні будівлі заможних мешканців

Дійшовши до площі Адама Міцкевича, ми оглянемо будівлі кінця  XIX ст. - початку XX ст. На площі тогочасного періоду зводились готелі, ресторації та величні будівлі, одну з яких (кам'яницю Шпрехера ) називали першим львівським хмарочосом.

Під час прогулянки вулицею Коперніка на нас очікує знайомство з неповторним палацом Потоцьких, де на даний час виставляються експозиції Львівської галереї мистецтв.

Далі ми попрямуємо до колишнього шляхетського Касино. Ця будівля вражає  довершеністю декору, розкішшю та різноманітністю внутрішнього оздоблення. Такого вишуканого інтер’єру, розкішних королівських сходів з різьбленими  перилами, просторих залів та красивих камінів у Львові збереглось не так багато.

Саме у цьому приміщенні  знімали сцени у палаці кардинала Рішель`є із відомого художнього фільму «Три мушкетери». На даний час тут діє Львівський Будинок вчених, в якому проходять відроджені львівські бали.

Поряд розташована будівля Галицького сейму - найвищого місцевого органу влади в королівстві Галичини (тепер головний корпус Львівського національного університету імені Івана Франка). Характерними для будівлі є статичність і врівноваженість загальної композиції.

Представлена екскурсія вражає великим різноманіттям європейської архітектури у місті, такі будівлі формують особливу історичну атмосферу Львова, дозволяють перенестись у минулу австрійську епоху та відчути неповторність міста Лева.

Тривалість: 2,5 год.

Ціна: від 200 грн/год.

Дата і час узгоджуються з клієнтами, оскільки дана екскурсія проводиться під замовлення.

* додатково оплачуються вхідні квитки

Вхідні квитки: Шляхетське казино - дорослий, студентський – 20 грн\школярі – 10 грн, палац Потоцьких - дорослий, студентський – 20 грн\школярі – 10 грн.

Забронювати зараз