Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Берестечко – Дубно – Тараканів форт – Клевань «тунель кохання»

«Козацькі Могили» – це ще одна назва Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестейської битви». Саме тут у 1651 році відбувся національно-визвольний бій проти польського гніту під проводом Богдана Хмельницького. Не лише козаки, але й звичайні селяни тоді виступили у нерівноправній боротьбі. Заповідник було створено в пам’ять про загиблих. Він охоплює Михайлівську церкву XVII ст., з якої підземний хід веде до храму Георгія Переможця, нижній ярус якого зберігає саркофаг з кістками козаків, урочища Монастирщина (козацьке кладовище), Гайок, Козакову Яму, Козацьку переправу та урочище в с. Острові, де колись стояла Михайлівська церква. У музеї Ви зможете ознайомитись з винятковими археологічними знахідками Берестецької битви.

Старовинний Дубенський замок пізнього ренесансу почав своє існування як фортеця волинян ще у далекому Х ст., потім служив дитинцем Дубна до ХІІІ ст., родовим маєтком багатих родин, загалом Острозьких, і навіть був проданий військовому відомству. Та за його багаторічну історію він зумів чудово зберегтись. Тут Ви оглянете палац князів Любомирських, палац князів Острозьких, надбрамний корпус, оборонні бастіони та каземати.

Заворожуючий Тараканів форт є пам’яткою архітектури ХІХ ст. Споруджено його у вигляді ромбу, який оточує глибокий рів із потужними земляними валами. На території є також казарми, каземати та багато підземних ходів. Чаруюча краса напівзруйнованої оборонної споруди запам’ятається кожному відвідувачу.

Красиві фото із тунелю кохання в містечку Клевань стануть приємною згадкою на все життя. Утворений сплетеними між собою зарослями дерев та кущів, він являє собою коридор у формі арки. Ботанічний феномен особливо популярний серед туристів та закоханих, тож відвідайте його і Ви!

Тривалість: 1 день

Увага! Екскурсія проводиться під приватне замовлення для індивідуальних чи корпоративних клієнтів.

* Туристичний супровід відбувається українською мовою.

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом

- супровід гіда-екскурсовода

- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

У вартість не входить:

- доїзд до м. Львова з Вашого міста і назад

- вхідні квитки в туристичних об’єктах

- харчування

- особисті витрати

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи. У таких ситуаціях учасникам туру гроші не повертаються.

Вартість вхідних квитків:

  • Національний історико-меморіальний заповідник “Поле Берестейської битви” - загальний, пенсійний - 15 грн., студентський, учнівський – 7 грн.
  • Дубненський замок - загальний, пенсійний – 10 грн., студентський, учнівський – 6 грн.
  • Тараканівський форт - загальний - 10 грн., учнівський - 8 грн.

Харчування:

  • обід відбувається в ресторані м. Дубно - вартість 65 грн.
  • можна взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок

Забронювати зараз