Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Боржава + водоспад Шипіт

Пропонуємо Вам вирватись на два дні з розпеченого міста і пройтись оксамитовими схилами масиву Боржава в Карпатах! Боржава варта того, щоб нею як слід помилуватись.

Боржава — гірський масив між річками Віча і Ріка, довжина якого близько 50 км, а найвища вершина – г. Стій (1681 м). Полонина Боржава - найдовша полонина Закарпаття. На південних схилах хребта бере свій початок річка Боржава, що впадає в Тису.

Вершини, покриті різними травами та чорничними кущами, стоять оточені густим буковим лісом. Вийшовши на хребтову стежину, заблукати важко. Лише йти хвилями гір, переходячи з однієї вершини на іншу.

А почнемо ми мандрівку з водоспаду Шипіт, який зачаровує своєю красою. Милуватися водограєм можна будь-якої пори. Недаремно він належить до одного з семи природних чудес України. А ще, на Івана Купала біля водоспаду Шипіт проводиться один з найвідоміших українських музичних фестивалів. Далі легкий підйом від водоспаду вгору — на Полонину Боржава. І вперед по Боржаві. Загалом, першого дня ми підкоримо з Вами г. Гемба (1491м), а також найвищу вершину Боржави - г. Стій (1681 м). Подолавши маршрут нас чекає вечір біля ватри в затишному товаристві. Наступного дня вирушаємо на г. Великий Верх (1598 м) і через г. Плай (1323 м ) та г. Темнатик (1343 м) будемо сходити в с. Воловець, де і завершимо нашу чудову мандрівку.

Тривалість: 2 дні

Відстань - 34 км

Складність легка

Вартість туру:       грн.

У вартість входить:

- робота провідників

- харчування згідно програми

- трансфери (м. Львів – с. Пилипець, с. Воловець – м. Львів)

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

- подарунок кожному учаснику

У вартість не входить:

 - доїзд з Вашого міста \ села до с. Воловець і назад

- особисті витрати

Зустріч групи на залізничному вокзалі с. Воловець (до 12.00 год).

Повернення до с. Воловець о 17.00 - 18.00.

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

P.S. Якщо у Вас нема туристичного спорядження, можете замовити у нас напрокат.

Дата туру:

  • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.
  • Якщо у Вас змінилися плани і Ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти нас про це заздалегідь.
  • Обраний тур можна провести на замовлення для будь-якої кількості осіб у зручний для Вас час, попередньо узгодивши вартість та дату поїздки.
  • Якщо у Вас немає можливості приєднатися до нас згідно розкладу туру, Ви можете з нами сконтактувати та узгодити дату обраної мандрівки.
  • Туристичний супровід відбувається українською мовою.

Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

Забронювати зараз