Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Чернівці - перевал Німчич - Протяте каміння - Вижниця

Запрошуємо відвідати незабутню мандрівку в Буковинський край!

Архітектура Чернівців здатна здивувати навіть найвибагливіших поціновувачів історичних пам’яток, саме тому його часто удостоюють назвою «маленький Відень». У ХІІ ст. на цьому місці красувалась давньоруська оборонна фортеця, яку в документах іменували Чорним містом. Формування сучасного вигляду Чернівців почалось з другої половини XVІІІ ст., тому не дивно, що міський комплекс вражає переплетенням різних архітектурних стилів, таких як бароко, класицизм, ренесанс тощо. Екскурсія по місту відкриє для Вас багато дивовижних місць. Тут Ви побачите унікальну резиденцію православних митрополитів Буковини і Далмації, що відноситься до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, драматичний театр, який своєю красою не поступається кращим театрам Європи, міську ратушу на Центральній площі, на якій кожного дня о 12 годині сурмач виграє мелодію «Марічки» та багато ще цікавого.

Неповторними панорамними видами на довколишні гори та мальовничими пейзажами річки Черемош зустріне кожного перевал Німчич, висота якого сягає 585 метрів над рівнем моря. Трохи далі від перевалу на Вас очікує справжня гірська казка – Протяте каміння. Воно являє собою групу скель, які утворилися з розбитих пластів пісковика та налічують безліч різноманітних отворів та ходів всередині. Але найбільше зі всіх до себе увагу привертає Соколине Око. Це є отвір на висоті близько 40 метрів, що нагадує собою кам’яну арку. Природа дійсно створила в цьому місці дивовижні речі. Повертатися назад Ви будете через колишній відомий курорт Австро-Угорщини – Вижницю, яка гостинно вітає всіх туристів. У XVII ст. тут проживав один із засновників хасидизму, а тепер містечко славиться своїми гуцульськими фестивалями.

Тривалість: 2 дні\1 ніч

Увага! Екскурсія проводиться під приватне замовлення для індивідуальних чи корпоративних клієнтів.

* Туристичний супровід відбувається українською мовою.

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом

- супровід гіда-екскурсовода

- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

У вартість не входить:

- доїзд до м. Львова з Вашого міста і назад

- вхідні квитки в туристичних об’єктах

- харчування

- особисті витрати

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи. У таких ситуаціях учасникам туру гроші не повертаються.

Вартість вхідних квитків:

 • Чернівецький університет: дорослі – 25 грн., студенти – 15 грн., учні – 10 грн.
 • Чернівецький обласний музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської - 20 грн.
 • Чернівецький художній музей - дорослі - 15 грн., студенти - 10 грн., діти - 7 грн.
 • скансен Музей архітектури і побуту- 5 грн./ос.
 • музей Назарія Яремчука у м. Вижниці – добровільна пожертва.
 • Вижницький національний парк – дорослі – 20 грн., діти – 10 грн.
 • Проживання: комфортні 2, 3-х місні номери зі зручностями в готелі у м. Чернівці.

Харчування:

 • 1-й день – можна взяти з собою канапки і поснідати під час стоянки. Пізній обід (близько 17.00 – 17.30) відбувається в ресторані у м. Чернівці – вартість 70 грн. Вечеря - на Ваш смак і вибір в закладах м. Чернівці.
 • 2-й день – сніданок в готелі у м. Чернівці. Обід відбувається в кафе у м. Вижниця – вартість 75 грн. Вечеря – рекомендуємо взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок по дорозі до Львова.

Дата туру:

P.S. Обраний тур можна провести на замовлення для будь-якої кількості осіб у зручний для Вас час, попередньо узгодивши вартість та дату поїздки.

 • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.
 • Якщо у Вас змінилися плани і Ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти нас про це заздалегідь.
 • Якщо у Вас немає можливості приєднатися до нас згідно розкладу туру, Ви можете з нами сконтактувати та узгодити дату обраної мандрівки.
 • Туристичний супровід відбувається українською мовою.

Забронювати зараз