Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

На Петрос через крокуси

Прихід весни приносить пробудження природи, але це пробудження настає і в серцях тих, хто зданий відчувати і цінувати красу природи. Якщо Ви після зимової сплячки бажаєте зануритись у цей світ краси, то запрошуємо приєднатись до даного туру. Пропонуємо насолодитись неповторним видовищем, яке буває лише раз в році – цвітіння крокусів. Крокуси (шафран Гейфеля) – це перші вісники весни. Адже, коли в горах сходить сніг, полонини вкриваються фіолетовими килимами. Це явище незабутнє, його обов’язково треба побачити своїми очима. Крім крокусів тут цвітуть білоцвіт, підсніжники, проліски та ін. Усі вони занесені в Червону книгу України, тож збирати їх суворо заборонено. Прибувши в с. Кваси Ви матимете змогу скуштувати і взяти з собою справжню мінеральну воду, яка одразу з джерела витікає слабогазованою. Після підйому буде відпочинок і вільний час. Наступного дня Вашій увазі пропонується сходження на г. Петрос (2020 м) - одну з найцікавіших карпатських гір, яка входить до числа шести двотисячників України. Дорога до цієї вершини і назад займе цілий день, оскільки, є доволі складною. Тому вирушатимемо якомога раніше. Подолавши цей шлях природа нагородить Вас неймовірними краєвидами на Чорногору, Свидівець, а за гарної погоди видом на румунські Карпати. Ще один плюс – малий наплив туристів на г. Петрос. Третього дня буде вільний час, відпочинок, прогулянки ближніми полонинами. А ще ж крокусами потрібно намилуватись! Для тих, хто бажає побути сам на сам з горами - Ви матимете таку нагоду. І, звичайно ж, вечірня ватра, посиденьки в колі нових друзів та обмін враженнями. Зранку сніданок, спуск в с. Кваси та дорога додому.

Ночувати ми будемо в затишному приміщенні на полонині Менчул-Квасівський. Потрібні лише спальники.

Тривалість: 4 дні

Вартість туру:  грн.

У вартість входить:

 • робота інструкторів
 • прокат загального спорядження (казанки, пальник)
 • харчування згідно програми (сніданок, вечеря, перекуси)
 • трансфери (м. Івано-Франківськ – с. Кваси, с. Кваси – м. Івано-Франківськ)
 • страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)
 • загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, які Ви приймаєте)
 • подарунок кожному учаснику

У вартість не входить:

 • доїзд до м. Івано-Франківськ з Вашого міста і назад
 • особисті витрати

Зустріч групи з інструкторами на залізничному вокзалі у м. Івано-Франківськ (до 10 год ранку). Далі переїзд до с. Кваси, де і почнеться мандрівка. Завершуємо мандрівку в с. Кваси, повернення в м. Івано-Франківськ приблизно о 18.00.

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

У приготуванні їжі беруть участь всі учасники туру.

P.S. Якщо у Вас нема туристичного спорядження, можете замовити у нас напрокат.

Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

Дата туру:

 • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.
 • Якщо у Вас змінилися плани і Ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти нас про це заздалегідь.
 • Якщо Ваша компанія друзів налічує від 8 осіб, обраний тур можна провести у зручний для Вас час, попередньо узгодивши дати проведення з інструктором. Оплата буде як за 10 осіб.
 • Якщо у Вас немає можливості приєднатися до нас згідно розкладу туру, Ви можете з нами сконтактувати та узгодити дату обраної мандрівки.
 • Туристичний супровід відбувається українською мовою.

Забронювати зараз