Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Духовне життя Львова

 Доповнити своє перебування у Львові можна оглядом старовинних храмів та монастирів Львова. Вони формують осередок духовного життя. Велика частина храмів розташовується в центральній частині стародавнього міста Лева.

Львів - своєрідний релігійний центр України, в якому переплітаються одразу декілька головних  релігійних конфесійних структур: православних, вірмен, римо-католиків та  греко-католиків, що, власне, і знайшло своє відображення в нашому місті.

Гарнізонний храм Петра і Павла, відомий у Львові ще як Костел Єзуїтів, розміщений біля колишньої західної фортечної стіни. Це найбільший храмів міста, яскравий приклад бароково-ренесансної базиліки,  зведений за зразком костелу Іль Джезу в Римі. Цей храм є відкриттям і для багатьох львів’ян, оскільки був відчинений для загалу порівняно недавно, після тривалого радянського забуття.

Церква Пресвятої Євхаристії - одна із найкращих європейських пам`яток епохи бароко. Ця церква по праву вважається гордістю Львова.

Ансамбль Православної Успенської церкви по праву вважають архітектурним шедевром світового значення епохи ренесансу. Ансамбль споруд складається з вежі Корнякта, каплиці Трьох Святителів і самої Успенської церкви. 66-тиметрова вежа, збудована ще у 16-ому столітті була, окрім, оборонної дзвіниці, ще й бібліотекою.

Вірменський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці - це основний Вірменський храм в Україні, який визнано пам'яткою архітектури національного значення.

Історія вірменської церкви у Львові почалася у 14 столітті.

Собор є унікальним взірцем вірменської архітектури. Він змурований із каменю  та має товщину стін 140 см.

Архітектурний ансамбль колишнього Бернардинського костелу — є однією із візитних карток стародавнього Львова. Сам костел та монастирські будівлі при зведенні були розташовані поза межами міста і наприкінці XVII ст. були обнесені захисними фортифікаційними спорудами та ровом. Тут можна оглянути єдину відому на території Західної України келію з розписом ( знайдені та відреставровані фрески приголомшливі) та, так званий, «Бернарденгарден» або сад бернардинів.

Релігія для Львова залишається чимось більшим, ніж просто дотримання традицій, це справжня любов до Бога та непохитна віра.

Тривалість: 2 год.

Ціна: від 200 грн/год.

Дата і час узгоджуються з клієнтами, оскільки дана екскурсія проводиться під замовлення.

* додатково оплачуються вхідні квитки

Вхідні квитки: Латинська катедра — 5 грн, Вірменська церква — 2 грн, костел Єзуїтів - 15 грн.

Забронювати зараз