Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Двотисячники України

А ви вже знаєте як відсвяткувати найбільш значиме для кожної Держави свято - День Незалежності? Нехай цьогорічне святкування буде незабутнім та сповненим вражень.

В Україні всього шість вершин, які мають висоту більше 2 000 метрів. Усі вони розташовані на гірському масиві — Чорногора. Менчул — чорногірська вершина, якій до 2 000 метрів не вистачило лише 2 метрів, її висота — 1 998 м н.р.м. Колись, навіть думали штучно підняти її до цієї висоти.

Петрос (2020 м), (Грозова гора) - вважається однією з найбільш небезпечних на Чорногорі в негоду. Стоїть гора одразу ж за Говерлою. Їх роз’єднує глибока сідловина, яка відокремлює Петрос від решти хребта. Через таке розташування гора часто стоїть у хмарах, а у її маківку нерідко влучають блискавки. Говерла (2061 м) - найвища точка України. Назва походить із румунської howirla, що означає “важкопрохідне підняття”. Перший туристичний маршрут зі сходження на вершину був відкритий у 1880 році. Біля підніжжя гори знаходяться витоки річки Прут, утворюючи мальовничий каскад водоспадів, загальна висота яких становить близько 80 метрів. Ребра (2001 м) - цю вершину  легко впізнати, адже з півдня Ребра має пологі схили, а з півночі — круті скелясті урвища, що спадають вниз. Через них, власне, гора й отримала свою назву. Гутин Томнатик (2016 м), вірогідно, походить з дакійської мови, і означає “Сивий Верх”. Що ж, взимку гора і справді стоїть “сивою”. Бребенескул (2036 м) гора між вершинами Менчул та Ребра. Це друга за висотою гора в Україні. Вона плавно виринає з хребта, висота якого на цій ділянці, не набагато нижча за саму вершину. Поруч розташоване найвище озеро Карпат з однойменною назвою - Бребенескул (1801 м)г. Піп-Іван Чорногірський (2028 м) - найвідоміша вершина на Чорногорі після Говерли. Наприкінці 30-х років минулого сторіччя тут збудували кам’яну обсерваторію, яка діяла до початку військових дій у 1939 році. Тут вивчали зірки та проводили метеорологічні дослідження. Серед туристів відома як “Білий Слон”. Обсерваторія на вершині збереглась і до наших днів, чим приваблює чимало мандрівників. Також, ви побачите ще два високогірних озера – Несамовите (1750 м) та Марічейка (1510 м).

Отже, не вагайтесь – найвищі гори України чекають вас в одній мандрівці. Побачені красоти змусять вас затамувати подих, а милуватись ними захочеться ще не раз.

Тривалість: 3 дні

Дата туру: 24.08 - 26.08.2019

Вартість туру: 2635 грн.

У вартість входить:

- робота гідів

- прокат загального спорядження (казанки, пальник)

- харчування згідно програми (сніданок, вечеря, перекуси)

- трансфери (м. Івано-Франківськ – с. Лазещина, с. Дземброня \ с. Шибене – м. Івано-Франківськ)

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі ви приймаєте)

- подарунок кожному учаснику

У вартість не входить:

- доїзд до м. Івано-Франківськ з вашого міста і назад

- особисті витрати

- особисте спорядження

Зустріч групи з гідами на залізничному вокзалі у м. Івано-Франківськ о 9.00 год ранку. Далі переїзд до с. Лазещина та урочища Козьмещик, де і почнеться мандрівка.

Завершуємо мандрівку в с. Дземброня \ с. Шибене, повернення в м. Івано-Франківськ о 19.00 - 20.00.

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

У приготуванні їжі беруть участь всі учасники туру.

P.S. Якщо у вас нема туристичного спорядження, можете замовити у нас напрокат.

Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

 - Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.

 - Якщо у вас змінилися плани і ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти про це заздалегідь.

 - Обраний тур можна провести у зручний для вас час, попередньо узгодивши дати проведення.

 - Туристичний супровід відбувається українською мовою.

Забронювати зараз