Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Двотисячники України

В Україні всього шість вершин, які мають висоту бульше, ніж 2 000 метрів. Всі вони розташовані на гірському масиві — Чорногора. Менчул — чорногірська вершина, якій до 2 000 метрів не вистачило лише 2 метрів, її висота — 1 998 м н.р.м. Колись, навіть думали штучно підняти її до цієї висоти.

Петрос (2020 м)  (Грозова гора) - вважається однією з найбільш небезпечних на Чорногорі в негоду. Петрос стоїть одразу ж за Говерлою. Гори роз’єднує глибока сідловина, яка відокремлює Петрос від решти хребта. Через таке розташування гора часто стоїть у хмарах, а у її маківку нерідко влучають блискавки. Говерла (2061 м) - найвища точку України, її висота - 2061 м. Назва походить із румунської howirla, що означає “важкопрохідне підняття”. Перший туристичний маршрут зі сходження на вершину був відкритий у 1880 році. Біля підніжжя гори знаходяться витоки річки Прут, утворюючи мальовничий каскад водоспадів, загальна висота яких становить близько 80 метрів. Ребра (2001 м) - середина Чорногірського хребта. Цю вершину  легко впізнати, адже з півдня Ребра має пологі схили, а з півночі — круті скелясті урвища, що спадають вниз. Через них, власне, гора й отримала свою назву. Гутин Томнатик (2016 м). Гутин Томнатик, вірогідно, походить з дакійської мови, і означає “Сивий Верх”. Що ж, взимку гора і справді стоїть “сивою”. Бребенескул (2036 м) розташована гора між вершинами Менчул та Ребра. Це друга за висотою гора в Україні. Вона плавно виринає з хребта, висота якого на цій ділянці, не набагато нижча за саму вершину. Під вершиною розташоване найвище озеро Карпат з однойменною назвою - Бребенескул (1801 м)г. Піп-Іван Чорногірський (2028 м) - найвідоміша вершина на Чорногорі після Говерли. Наприкінці 30-х років минулого сторіччя тут збудували кам’яну обсерваторію, яка діяла до початку військових дій у 1939 році. Тут вивчали зірки та проводили метеорологічні дослідження. Серед туристів відома як “Білий Слон”. Обсерваторія на вершині збереглась і до наших днів, чим приваблює на Чорногору чимало мандрівників. Також Ви побачите ще два високогірних озера – Несамовите (1750 м) та Марічейка (1510 м).

Отже, не вагайтесь – найвищі гори України чекають Вас в одній мандрівці. Побачені красоти змусять Вас затамувати подих, а милуватись ними захочеться ще не раз.

Тривалість: 4 дні

Відстань - 65 км

Складність – висока

Вартість туру:     грн.

У вартість входить:

- робота інструкторів

- прокат загального спорядження (казанки, пальник)

- харчування згідно програми (сніданок, вечеря, перекуси)

- трансфери (м. Івано-Франківськ – с. Ясіня, с. Дземброня \ с. Шибене – м. Івано-Франківськ)

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

- подарунок кожному учаснику

У вартість не входить:

- доїзд до м. Івано-Франківськ з Вашого міста і назад

- особисті витрати

Зустріч групи з інструкторами на залізничному вокзалі у м. Івано-Франківськ (до 9.00 год ранку). Далі переїзд до с. Ясіня, де і почнеться мандрівка.

Завершуємо мандрівку в с. Дземброня \ с. Шибене, повернення в м. Івано-Франківськ о 18.00 - 19.00.

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

У приготуванні їжі беруть участь всі учасники туру.

P.S. Якщо у Вас нема туристичного спорядження, можете замовити у нас напрокат.

Дата туру:

  • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.
  • Якщо у Вас змінилися плани і Ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти нас про це заздалегідь.
  • Обраний тур можна провести на замовлення для будь-якої кількості осіб у зручний для Вас час, попередньо узгодивши вартість та дату поїздки.
  • Якщо у Вас немає можливості приєднатися до нас згідно розкладу туру, Ви можете з нами сконтактувати та узгодити дату обраної мандрівки.
  • Туристичний супровід відбувається українською мовою.

Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

Забронювати зараз