Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Екскурсія по Львову

Львів – одне з найбільш цікавих міст України для туристів. Саме сюди у будь-яку пору року стікаються мільйони бажаючих доторкнутися до його історії, традицій, загадок, таємниць. Молоді закохані відкривають його романтичні сторони, шукачі пригод мандрують старими катакомбами, а дехто просто ходить вузькими вуличками, насолоджуючись красою архітектури, відвідує музеї та отримує приємні спогади на все життя.

 Чому слід познайомитися зі Львовом ближче?

Переваг цього рішення безліч, найвагоміші з них:

  • Захоплююче старовинне місто, яке здобуло собі мільйони шанувальників по всьому світу.
  • Неперевершений колорит, радісна і доброзичлива атмосфера.
  • Багатющий історично-архітектурний спадок - у місті розташована найбільша кількість пам'яток архітектури в Україні. Історичний центр Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО
  • Самобутня кухня та цікаві гастрономічні традиції.

Самостійно пізнати будь-яке місто, а особливо таке велике, як Львів просто не можливо, саме тому Navkolo - Tur пропонує Вам свої екскурсійні тури, під час яких Ви дізнаєтесь багато нового і цікавого для себе.

Серед наших турів є такі:

  • Пішохідні оглядові екскурсії старовинним містом, які дозволять оглянути безліч архітектурних пам’яток. Професійні гіди розкажуть Вам видатні факти з історії Львова, познайомлять з життям відомих мешканців.
  • Тематичні програми, під час яких у Вас буде можливість відвідати культурні об’єкти, музеї, театр, а також зазирнути і на печальні сторінки з життя міста.
  • Гастрономічні тури. Окрім того, що Львів – місто-музей, тут варять найсмачнішу в Європі каву, готують прославлені ласощі та варять найкраще пиво. Ми подаруємо змогу не лише скуштувати усе це, а й поділимося цікавими фактами, гастрономічними історіями.

Відвідуючи разом з нами різноманітні куточки Львова, Ви побачите, який слід залишила кожна з історичних епох. А провівши тут хоча б вікенд зрозумієте, що це місто відвоювало собі постійну прописку у Вашій душі. 

Спеціально для своїх клієнтів Navkolo - Tur вибрало найцікавіші об’єкти, пам’ятки та факти, тому мандрувати старовинним містом буде однаково цікаво як тим хто вперше завітав до нього, так і закоханим у Львів постійним гостям.