Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Фізичні тренування перед походом в гори.

Багато хто запитує про те, хто може йти в гори і як потрібно готуватись. В походи можуть іти усі, в кого нема проблем зі здоров’ям. Та для початку треба мати бажання. Тому, в першу чергу підготуйтесь психологічно.

Достатня фізична підготовка теж є важливим фактором успішного проходження маршруту. Це стосується кожного учасника походу. Адже група – це одне ціле.

Головна запорука хорошої фізичної підготовки – це систематичність і якість виконання вправ.

  • Як би це не звучало банально, але біг - хороший спосіб розвинути витривалість та поставити дихання, а це в поході вагома річ. Поставити дихання дуже важливо, оскільки, на підйомах непідготовленому організму часто не вистачає кисню і серце, намагаючись перегнати більше крові, щоб наситити м'язи киснем, пришвидшено б’ється.
  • Важливим аспектом при підготовці є ранкова зарядка. Завдяки ранковій зарядці організм привчається швидко прокидатись та бути одразу готовим до навантажень.
  • Тим, хто прагне підвищити свою силу і витривалість корисними будуть статичні вправи. У цьому сенсі вони значно ефективніші, ніж динамічні.
  • Присідання - добре підійдуть для розвитку сили в ногах та колінах. Лише бігу не є достатньо адже найбільше навантаження під час походу припадає на ноги.
  • Не забувайте про гартувальні вправи, які покращують пристосовуваність організму до різноманітних умов походу.
  • Плавання сприяє підвищенню сили дихальних м’язів і збільшення їх тонусу, підсилює вентиляцію легень. При регулярному плаванні збільшується потужність серця, зменшується кількість серцевих скорочень у хвилину.

Головне, почати! І у вас будуть всі шанси піднятись на Вершину.