Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Гошів - Вигода (Карпатський трамвайчик) - Скелі Довбуша

Василіянський монастир Преображення Господнього - греко-католицький монастир Чину св. Василія Великого у с. Гошів. Він вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України. Його щорічно відвідує кілька мільйонів прочан з різних країн Європи, переказуючи численні історії про зцілення людей.

Карпатський трамвайчик – це одна з небагатьох вузькоколійок у світі. Ширина колії всього лиш 77 см, а це вдвічі менше за звичайну. Відкрита була вузькоколійна залізнична гілка у 1860-х роках для того, щоб поєднати Бойківщину з лісопереробною метрополією Австро-Угорщини. В радянські часи вона почала поступово занепадати. На відновленій повністю Мізунській гілці наразі створено цікавий екскурсійний маршрут, який на даний час є єдиним в Україні екскурсійним маршрутом по вузькоколійній залізниці. Обравши даний тур, Ви матимете змогу проїхати кількома мостами, помилуватись красою висячого болота Ширковець каскадом Мізунських водоспадів, а також мальовничими місцями.

Бубнище село в Івано-Франківській області, на околицях якого, в урочищі Бубнище знаходяться славнозвісний скельно-печерний комплекс Скелі Довбуша — унікальна пам'ятка історії та природи. Знаходиться на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн років тому на дні моря. Деякі вчені вважають, що тут був справжній середньовічний скельний замок, гірська оборонна фортеця і сторожова сигнальна застава або станиця на торговому шляху до перевалів. За археологічними даними, до поширення християнства тут існувало язичницьке капище, а потім, ймовірно, був заснований християнський монастир. За переказами, у XVII–XVIII століттях це місце облюбували загони Олекси Довбуша, які тут таборували, використовуючи печери під сховище. Ви будете вражені скупченнями величезних каменів, розкиданих по всій території і тим, як природа сама створила оборонний комплекс, що не поступався штучним.

Тривалість: 1 день

Увага! Екскурсія проводиться під приватне замовлення для індивідуальних чи корпоративних клієнтів.

* Туристичний супровід відбувається українською мовою.

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом

- супровід гіда-екскурсовода

- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

У вартість не входить:

- доїзд до м. Львова з Вашого міста і назад

- вхідні квитки в туристичних об’єктах

- харчування

- особисті витрати

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи. У таких ситуаціях учасникам туру гроші не повертаються.

Вартість вхідних квитків:

  • Унівська лавра – добровільна пожертва.
  • Скелі Довбуша - 5грн.
  • Карпатський трамвай - 70 грн.

Харчування:

  • можна взяти з собою канапки, щоб перекусити під час їзди або під час стоянок Карпатського трамваю.
  • Обід відбувається в кафе у с. Вигода - вартість 65 грн.

Забронювати зараз