Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Гуцульські Альпи: Ялинський вдсп. - г. Петрос Мармароський - г. Піп Іван Мармароський

Запрошуємо вас на цю чудову мандрівку Гуцульськими Альпами – так в народі ще називають Мармароський гірський масив.

Після оформлення дозволу, оскільки, це прикордонна зона, ми вирушимо маршрутом, який буде багатим на цікаві місця. Першим по дорозі буде Ялинський водоспад, висота якого 26 м. Він вважається найвищим однокаскадним водоспадом Українських Карпат. Після цього дорога до місця нашої ночівлі - полонина  Лисича. На полонині влітку випасають овець, тому у вас буде чудова нагода скуштувати овечого сиру та свіжого овечого молока, яке є дуже поживним і смачним. А ще, почуєте звук трембіти в горах, адже так вівчарі спілкуються між собою. Це щось неймовірне!.. Обов’язково вартує почути хоч раз в житті на власні вуха! +

Другого дня ми піднімемось на дві цікаві вершини – це г. Петрос Мармароський, П’єтросул (1781м) і г. Берлебешка (1734 м). Підемо на них радіально (без речей). Звідти у вас буде нагода помилуватись прекрасним краєвидом на румунські гори, які зовсім поруч. Зокрема, і найвищу точку Мармаросів — гору Феркеу (1958 м), яка розташована на території Румунії.

На третій день, поснідавши вирушаємо на г. Піп Іван Мармароський, який розташований на кордоні України та Румунії. Висота цієї гори 1936 м і вона є найвищою горою Мармароського гірського масиву, який є на території України. З вершини можна побачити невелике гірське озеро - Мертве. 

...

Незважаючи на те, що мандрівка не з легких, вона дарує надзвичайні краєвиди і незабутні враження. Якщо ви тут побуваєте хоч раз, то обов’язково закохаєтесь в ці місця і вершини та забажаєте повернутись ще не один раз.

Тривалість: 4 дні

Дата туру:

Вартість туру:     грн.

У вартість входить:

- робота гідів

- харчування згідно програми (сніданки, вечері, перекуси)

- трансфери (м. Рахів – с. Ділове \    – м. )

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі ви приймаєте)

- подарунок кожному учаснику

У вартість не входить:

- доїзд з Вашого міста до м. Рахіві та ...

- особисті витрати

- особисте спорядження

Зустріч групи з гідами на залізничному вокзалі у м. Рахів о 10.00 год ранку. Далі переїзд в с. Ділове, де і почнеться мандрівка.

Завершуємо мандрівку у с.    , повернення в м.    о 18.00 - 19.00.

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

P.S. Якщо у Вас нема туристичного спорядження, можете замовити у нас напрокат.

Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

 - Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.

 - Якщо у вас змінилися плани і ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти про це заздалегідь.

 - Обраний тур можна провести у зручний для вас час, попередньо узгодивши дати проведення.

 - Туристичний супровід відбувається українською мовою.

Забронювати зараз