Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Гуцульські Альпи: Ялинський вдсп. - г. Петрос Мармароський - г. Піп Іван Мармароський

Запрошуємо Вас на цю чудову триденну мандрівку Гуцульськими Альпами – це так в народі ще називають Мармароський гірський масив. Після оформлення дозволу, оскільки, це прикордонна зона, ми вирушимо маршрутом, який буде багатим на цікаві місця. Першим по дорозі буде Ялинський водоспад, висота якого 26 м. Він вважається найвищим однокаскадним водоспадом Українських Карпат. Після цього дорога до місця нашої ночівлі - полонина  Лисича. На полонині влітку випасають овець, тому у Вас буде чудова нагода скуштувати овечого сиру та свіжого овечого молока, яке є дуже поживним і смачним. А ще, почуєте звук трембіти в горах, адже так вівчарі спілкуються між собою. Це щось неймовірне!... Це обов’язково вартує почути хоч раз в житті на власні вуха! Другого дня ми піднімемось на дві цікаві вершини – це г. Петрос Мармароський, П’єтросул (1781м) і г. Берлебешка (1734 м). Підемо на них радіально (без речей). Звідти у Вас буде нагода помилуватись прекрасним краєвидом на румунські гори, які зовсім поруч. Зокрема, і найвищу точку Мармаросів — гору Феркеу (1958 м), яка лежить вже на території Румунії. А закінченням нашої подорожі буде піший підйом третього дня на г. Піп Іван Мармароський, який розташований на кордоні України та Румунії. Висота цієї гори 1936 м і вона є найвищою горою Мармароського гірського масиву, який є на території України. З вершини можна побачити невелике гірське озеро - Мертве. Після цього спуск вниз і дорога додому.

Незважаючи на те, що мандрівка не з легких, вона дарує надзвичайні краєвиди і незабутні враження. Якщо Ви тут побуваєте хоч раз, то обов’язково закохаєтесь в ці місця і вершини та забажаєте ще не раз повернутись.

Тривалість: 4 дні

Відстань - 47 км

Складність висока

Вартість туру:     грн.

У вартість входить:

- робота провідників

- харчування згідно програми

- трансфери (м. Івано-Франківськ – с. Ділове, с. Костелівка \ с. Ділове – м. Івано-Франківськ)

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

- подарунок кожному учаснику

У вартість не входить:

- доїзд з Вашого міста до м. Івано-Франківськ і назад

- особисті витрати

Зустріч групи з інструкторами на залізничному вокзалі у м. Івано-Франківськ (до 9.00 год ранку). Далі переїзд до с. Ділове, де і почнеться мандрівка.

Завершуємо мандрівку в с. Костелівка \ с. Ділове, повернення в м. Івано-Франківськ о 19.00 - 20.00.

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

P.S. Якщо у Вас нема туристичного спорядження, можете замовити у нас напрокат.

Дата туру:

  • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.
  • Якщо у Вас змінилися плани і Ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти нас про це заздалегідь.
  • Обраний тур можна провести на замовлення для будь-якої кількості осіб у зручний для Вас час, попередньо узгодивши вартість та дату поїздки.
  • Якщо у Вас немає можливості приєднатися до нас згідно розкладу туру, Ви можете з нами сконтактувати та узгодити дату обраної мандрівки.
  • Туристичний супровід відбувається українською мовою.

 Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

Забронювати зараз