Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Кам’янець-Подільський – Хотин

Запрошуємо відвідати незабутній дводенний екскурсійний тур!

 Перший день Ви проведете в Кам’янці-Подільському – одному з найчарівніших та найромантичніших куточків України. Загадковий дух Старого міста та неквапливі прогулянки його вуличками будуть Вам до душі. Екскурсія по місту відкриє багато цікавого. Костел Петра і Павла XVI ст. разом із дзвіницею, тріумфальною аркою та мінаретом зі скульптурою Богородиці зачарує вмілим поєднанням стилів бароко, ренесансу та неоготики в архітектурі. Польська ратуша XV ст., яка є найстарішою в Україні, відкриє перед Вами давно пройдену сторінку історії. Але найголовнішою перлиною, звісно, вважається Кам’янець-Подільська фортеця – одне із семи чудес України. Компонентами колишньої оборонної споруди XІV ст. є старий замок з мурами і баштами та новий замок в поєднанні із земляними валами та ровами.

Другого дня Ви відвідаєте фортецю у Хотині, яка теж відноситься до семи чудес України. Вона починає свою історію з Хотинського форту, що був створений Володимиром Великим у Х ст. Багато війн та облог пережив замок, оскільки бажання володіти ним не згасало через його вигідне розміщення на перетині торгівельних шляхів. Саме тут українсько-польська армія зупинила подальше просування турків в Європу. Замок добре зберігся до наших днів зі всіма вежами, княжим палацом, замковою церквою та оборонними мурами. На території також є стародавній колодязь глибиною 62 метри, з якого до сих пір можна черпати воду.

І на завершення, небувалою красою вражає каньйон річки Смотрич, який входить до складу національного природного парку «Подільські Товтри». Її схили сягають висоти у 50 метрів, а на поверхні можна побачити силурійський вапняк і залишки коралових рифів у вигляді пагорбів.

А ще, Ви матимете можливість відвідати єдиний в Україні підземний музей трипільської культури (5-3 тис. до н.е.), що знаходиться у печері Вертеба. Ви матимете нагоду оглянути підземний світ та цікаві знахідки трипільської культури, а також місця, де проводились археологічні дослідження.

Тривалість: 2 дні\1 ніч

Увага! Екскурсія проводиться під приватне замовлення для індивідуальних чи корпоративних клієнтів.

* Туристичний супровід відбувається українською мовою.

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом

- супровід гіда-екскурсовода

- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

У вартість не входить:

- доїзд до м. Львова з Вашого міста і назад

- вхідні квитки в туристичних об’єктах

- харчування

- особисті витрати

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи. У таких ситуаціях учасникам туру гроші не повертаються.

Вартість вхідних квитків:

  • Кам’янецька фортеця -загальний, пенсійний – 30 грн., студенти і учні – 20 грн.
  • Хотинська фортеця - загальний, пенсійний – 25 грн., студенти і учні – 15 грн.
  • печера Вертеба - загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 15 грн.

Проживання: комфортні 2, 3-х місні номери зі зручностями в готелі у м. Кам’янець-Подільський.
Харчування:

  • 1-й день – можна поснідати під час стоянки в кафе у с. Озерна (кожен замовляє індивідуально) або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок. Пізній обід (близько 17.00 – 17.30) відбувається в ресторані у м. Кам’янець-Подільський – вартість 70 грн. Вечеря - на Ваш смак і вибір в закладах м. Кам'янець-Подільський.
  • 2-й день – сніданок відбувається в ресторані у м. Кам’янець-Подільський – вартість 65 грн. Обід відбувається в кафе по дорозі до печери Вертеба – вартість 70 грн. Вечеря - під час стоянки в кафе у с. Озерна (кожен замовляє індивідуально).

Забронювати зараз