Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Королівська Жовква + Крехів

“Ідеальне місто” доби Ренесансу, “королівське місто” – так ще називають Жовкву. Місто, яке за кількістю архітектурних пам’яток займає друге місце після Львова (55 пам'яток архітектури світового, національного та регіонального значення, 15 пам'яток історії та ін.). Жовква має дуже багату і цікаву історію, пов'язану з життям і діяльністю видатних історичних осіб. В кінці XVIст. великий гетьман коронний Станіслав Жолкевський вирішив збудувати місто, яке й отримало назву на честь імені заможного магната, згодом король надав містечку магдебурзьке право. Замок був резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського. Сам король ріс і виховувався в Жовкві. У 1604-1609 роках був збудований костел Св. Лаврентія - своєрідна усипальниця родин Собєських і Жолкевських, де навіки спочивають представники цих родів. Храм ще називають «маленьким Вавелем». У місті розвивалося книгодрукування, єврейський релігійний центр з двома синагогами, а Жовківська школа живопису і різьби дала митців зі світом іменем. Свого часу містечком прогулювались Іван Мазепа, Богдан Хмельницький, Петро І. Ще однією визначною памяткою Жовкви є дерев’яна церква Пресвятої Трійці, збудована 1720р. без жодного цвяха. Зараз церква знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Після Жовкви ми вирушимо до Крехова. Крехів – це надзвичайно мальовниче та гармонійне місце, де розташований Крехівський монастир св. Миколая (XVII-XVIII ст.), який є відомий в Україні та світі своїми двома чудодійними іконами – Пресвятої Богородиці та святого Миколая Великого. Перша історична згадка про Крехів датується XV ст. Є припущення, що ще у 1613р ченці Києво-Печерської Лаври Йоіл та Сильвестр поселились у вирубаній в скелі печері. Вони і вважаються засновниками Крехівського монастиря. З часом ченців стало більше і вони збудували неподалік від печери церкву Св. Петра і Павла, а пізніше церкву Преображення і Троїцьку церкву. Було також зведено дзвіницю та келії для монахів. Монастир був оточений великими фортифікаційними мурами з високими вежами. З того часу, коли Крехівський монастир став греко-католицьким ще більше посилюється його релігійне значення. На даний час монастирем опікуються отці Василіани. Також Ви матимете змогу прогулятися та помилуватися розтоцькими пагорбами і набрати додому цілющої джерельної води. За наявності часу та бажання можна буде відвідати келії першого монастиря в печері.

Ця подорож нікого не залишить байдужим, а Вам схочеться повернутись сюди ще не раз.

Тривалість: 1 день

 Увага! Екскурсія проводиться під приватне замовлення для індивідуальних чи корпоративних клієнтів.

* Туристичний супровід відбувається українською мовою.

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом

- супровід гіда-екскурсовода

- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

У вартість не входить:

- доїзд до м. Львова з Вашого міста і назад

- вхідні квитки в туристичних об’єктах

- харчування

- особисті витрати

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи. У таких ситуаціях учасникам туру гроші не повертаються.

Вартість вхідних квитків:

Жовківський замок - загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 10 грн.

  • Крехівський монастир – добровільна пожертва.
    Харчування:

  • обід відбувається в Крехівському монастирі - вартість 70 грн.

  • можна взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.

Забронювати зараз