Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Кременець - Вишнівець - Збараж - Тернопіль

Тернопільщина теж багата на цікаві та заворожуючі визначні місця. Якщо говорити про замки, то ми пропонуємо Вам обов’язково відвідати Кременець, Вишнівець та Збараж.

Українська Баварія – саме так відгукуються про Кременець багато туристів. Його історія є тісно переплетеною із найголовнішою архітектурною пам’яткою міста – будівлею на Замковій горі. Найвідомішою власницею споруди була польська королева Бона Сфорца, постать якої ну просто оповита легендами. Вважається, що вона залишила свої скарби у замку, які можуть бути заховані у колодязі. А глибина його, ви тільки уявіть собі, аж 90 метрів! Також варто зазначити, що за її господарювання палац сильно зміцнів. Саме вона наказала звести в будівлі нові фортифікаційні споруди та укріплення. До наших днів збереглися: двоярусна надбрамна вежа з аркою, бічні оборонні мури, частково палац і вежа над ним.

Вперше про замок у Вишнівці згадано у 1395 році, коли Вишнівець був власністю князя Корибута Ольгердича. В 1640 році замок перебудував та укріпив Ярема Вишневецький. В 1848 році в замку побував Оноре де Бальзак. За задумом, споруда мала бути копією французького Версалю. У Вишнівецькому замку, що свого часу був одним із найбільших в Україні зберігалась найбільша приватна колекція стародруків XV ст. Стіни кімнат були покриті китайським шовком та оздоблені золотом. Такого багатства, яке мав тоді Вишнівецький замок, не можна було знайти й у королівських палацах. На базі відновленого палацу у Вишнівці повинен бути створений європейський культурний центр.

Ще одним шедевром замкового мистецтва є палац у Збаражі. Головною особливістю споруди є те, що довкола вона оточена квадратною фортецею з високою оборонною здатністю. В наш час Замок виглядає майже так само, як і в перші дні. Тут Ви зможете побачити в’їзну вежу, бастіони, каземати, а також чудовий ренесансний палац, в якому розміщені виставкові зали з різними мистецькими колекціями та експозиціями (зброя, нумізматика, рукописи, органний зал тощо).

А довершить цю подорож насичена екскурсія вулицями легендарного міста України – Тернополя. Сюди їдуть заради чарівного озера, неквапливих прогулянок центральними вулицями, набережною і парком. У місті Ви зможете побачити: Тернопільський замок, острів Закоханих, Театральну площу, Катедральний собор та багато чого іншого. Відвідування  Тернополя – це наче дотик до прекрасного, відкриття незвіданих струн свого серця, тож переконайтесь у цьому на власні очі!

Тривалість: 1 день

Увага! Екскурсія проводиться під приватне замовлення для індивідуальних чи корпоративних клієнтів.

* Туристичний супровід відбувається українською мовою.

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом

- супровід гіда-екскурсовода

- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

У вартість не входить:

- доїзд до м. Львова з Вашого міста і назад

- вхідні квитки в туристичних об’єктах

- харчування

- особисті витрати

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи. У таких ситуаціях учасникам туру гроші не повертаються.

Вартість вхідних квитків:

  • Кременецький замок - загальний - 10 грн., студенти - 7 грн., діти - 5 грн.
  • Вишнівецький палац - загальний, пенсіонери – 24 грн., студенти – 18 грн., учні – 12 грн.
  • Збаразький замок - загальний, пенсіонери – 30 грн., студенти – 18 грн., учні – 10 грн.
  • прогулянка на теплоході тернопільським ставом - 25 грн. (можна обрати за наявності часу та бажання).

Харчування:

  • обід відбувається в кафе м. Збараж - вартість 75 грн.
  • можна взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.

Забронювати зараз