Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Луцьк - Острог

Замок Любарта - одна з найпотужніших фортець Волині. Він давно став неофіційним символом Луцька, історія якого налічує близько шестиста років. Його ще називають “дітищем трьох князів”. Перший замок збудували на початку 1100-х років і він був дерев’яним. У 1340-1350-х роках замок перебудували в цеглі. Спершу було збудовано половину В’їзної вежі і частину стіни Любартом Гедиміновичем. Замок продовжили реконструювати в цеглі, коли на зміну Любарту прийшов Вітовт. Він зробив Луцьк південною столицею Великого литовського князівства. Місто розцвіло саме за його правління. Після смерті Вітовта став князювати його брат Свидригайло. За його правління замок завершили реконструювати і він став практично таким, як зараз. Замок в Луцьку був політичним, адміністративним, релігійним центром міста і всієї Волині. Протягом певного періоду в тут діяв особливий суд - Луцький Трибунал.

В замку був православний кафедральний храм Івана Богослова, збудуваний у 1175-1180 роках. Рештки церкви зараз є законсервовані. Церква Івана Богослова вважається першим християнським храмом Луцька і найдавнішою спорудою міста. Церква визначна ще й тим, як дехто стверджує, що саме тут був похований Любарт. Тут також бували Петро Могила, Іван Виговський та інші відомі постаті.

Просто неможливо не відвідати замок Любарта! Лише побачивши на власні очі Ви відчуєте велич і атмосферу Луцького замку!

Острог – місто відоме ще з 1100 року (перша згадка в Іпатівському літописі 1100 р.), у 1585 р. отримало Магдебурзьке право. Стародавні назви його були Острогобор, тобто укріплення в бору, і Остроріг, тобто гострий ріг, який утворили відроги гір, що впираються в подільську височину. У 1576 році Костянтин Острозький заснував тут відому Острозьку академію. Тут викладали видатні науковці і педагоги того часу — Г. Смотрицький, Й. Борецький, Д. Наливайко та ін.  В академії навчалися гетьман П. Сагайдачний, вчений і письменник М. Смотрицький. В Острозі також працював Іван Федоров, який видав тут свою відому Острозьку Біблію та інші книги. У 16 ст. Острог став значним осередком ремесел і торгівлі, важливим центром православ'я в Україні, освіти і культури.

Також Острог відомий своїм Острозьким замком, який розташований на вершині 20-метрового пагорба над долиною річки Вілії. Замок протягом XIV-XVI століть був родовим гніздом князів Острозьких, але найбільшого розквіту досяг за Костянтина Івановича Острозького. Протягом століть неодноразово перебудовувався. Ансамбль замку становлять Вежа Мурована (XIV ст), Кругла башта (XVI ст), Богоявленський собор (XV-XVI ст), надбрамна дзвіниця та фрагменти стін. Зараз на території Острозького замку розташовано Острозький краєзнавчий музей. Богоявленський собор був головним родинним храмом князів Острозьких, а також усипальницею, адже в криптах поховані члени родини. Фактично церква перестала існувати в 1886 році після зруйнування російськими військовими.

Цей тур подарує Вам масу незабутніх і приємних вражень! Ви зможете торкнутись до визначних періодів нашої історії, де стіни , ніби, самостійно розповідають її.

Тривалість: 1 день

Увага! Екскурсія проводиться під приватне замовлення для індивідуальних чи корпоративних клієнтів.

* Туристичний супровід відбувається українською мовою.

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом

- супровід гіда-екскурсовода

- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

У вартість не входить:

- доїзд до м. Львова з Вашого міста і назад

- вхідні квитки в туристичних об’єктах

- харчування

- особисті витрати

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи. У таких ситуаціях учасникам туру гроші не повертаються.

Вартість вхідних квитків:

 • замок Любарта – дорослий – 20грн., дитячий – 10 грн.
 • підземелля замку - 10 грн.
 • Острозький краєзнавчий музей - загальний, пенсійний – 8 грн., студентський та учнівський – 4 грн.
 • Острозький музей книги - загальний, пенсійний – 8 грн., студентський та учнівський – 4 грн.
 • музей історії Острозької академії: загальний – 5 грн., учні – 3 грн.

Харчування:

 • обід відбувається в ресторані м. Острог - вартість 70 грн.
 • можна взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.

Дата туру:

P.S. Обраний тур можна провести на замовлення для будь-якої кількості осіб у зручний для Вас час, попередньо узгодивши вартість та дату поїздки.

 • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.
 • Якщо у Вас змінилися плани і Ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти нас про це заздалегідь.
 • Якщо у Вас немає можливості приєднатися до нас згідно розкладу туру, Ви можете з нами сконтактувати та узгодити дату обраної мандрівки.
 • Туристичний супровід відбувається українською мовою.

Забронювати зараз