Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Мандрівка озерним краєм

Шацький національний природний парк і його озера заслужено належать до головних і найкрасивіших туристичних перлин України. Шацькі озера є однією з найбільших озерних груп в Європі, до складу якої входить 24 озера. Цікаво, що вони з’єднуються протоками і каналами, не маючи чітких меж між собою. Головною окрасою є Світязь – найбільше і найглибше (58м) озеро України. Мальовнича природа, спів птахів, багатий рослинний і тваринний світ, м'який клімат, прозора вода, кожного року приваблюють поціновувачів чудового відпочинку. Шацькі озера - це ще й хороше місце для відпочинку з дітьми, адже озера Світязь і  Пісочне не глибокі. Місцями, щоб попасти на глибину потрібно пройти більше 50 м від берега. За чистоту води в озерах їх називають "Голубими очима Волині". До речі, вода в озерах Світязь та Пісочне багата на срібло, що наділяє її оздоровчими властивостями. Ліси тут багаті ягодами та грибами, які справді можна вважати екологічно чистими. В озерах водиться багато видів риби, вугор, раки, тож любителі риболовлі, не забудьте своє спорядження! Озеро Пісочне відоме піщаними пляжами, запашним хвойним повітрям. Краси та загадковості додає біле латаття, яке росте біля берегів. В очеретах гніздиться багато диких качок. Ви зможете насолодитись ним на третій день нашої подорожі.

Тому всі, хто хоче відпочити від міського шуму, метушні та пороху, всі, хто любить озера, ліс, чисте повітря, запрошуємо на цей триденний тур одним з найбільш мальовничих куточків України. Тут Ви віднайдете спокій і гармонію з собою. Любителям романтики рекомендуємо обов’язково зустріти схід сонця, адже він тут просто розкішний!

Також, для Вас ми підготували цікаві пропозиції:

         1. Якщо Ви любите спостерігати за життям в дикій природі, то екскурсія на байдарках озерами Перемут і Луки саме для Вас. Це місця, які облюбували мігруючі водоплавні птахи, лебеді, дикі качки, сірі та білі чаплі та інші види пернатого світу. Тут Ви зможете опинитися віч-на-віч з дикою природою.

Тривалість – 3,5 год.

           2. Якщо Вас цікавить ще й історична сторона цього краю, то обирайте екскурсію на позашляховику. Ви не лише проїдетесь ґрунтовими дорогами лісів та заболоченими берегами озер Пулемецьке і Острів’янське, а й зможете торкнутись трагічної сторінки цього краю, відвідавши стару церкву у с. Острів`я, поховання часів І Світової війни та інші місця.

Тривалість – 3 год.

           3. У Вас виникло бажання покрутити педалі? Тоді запрошуємо на велоекскурсію. Під    час неї Ви зможете помилуватись красою озер Світязь, Соминець, Карасинець, Люцимер та Чорне Велике. Вас захоплять неймовірні пейзажі, а чудові фотографії доповнюватимуть спогади про цю незабутню мандрівку.

Тривалість – 4 год.

Вся природа практично незаймана і збережена завдяки тому, що територія взята під охорону. Тому велике прохання: бережіть її і не засмічуйте, адже Вам самим ще не раз схочеться сюди приїхати і насолодитись нею.

Тривалість: 3 дні

Увага! Екскурсія проводиться під приватне замовлення для індивідуальних чи корпоративних клієнтів.

* Туристичний супровід відбувається українською мовою.

У вартість входить:

  • трансфери (м. Львів – смт. Шацьк\с. Світязь, смт. Шацьк\с. Світязь – м. Львів)
  • туристичний супровід
  • проживання в 2, 3-х місних кімнатах
  • одна з трьох запропонованих екскурсій і відповідне спорядження
  • страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)
  • загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, які Ви приймаєте)
  • подарунок кожному учаснику

У вартість не входить:

  • доїзд до м. Львова з Вашого міста і назад
  • особисті витрати
  • харчування

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

Забронювати зараз