Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Мармароси – українські Альпи

Гуцули мають свої Альпи! То є Мармароси! А чому Альпи? Бо природа така ж красива тут, а рельєф місцями дуже схожий на альпійський.

А найвища гора цього масиву (в межах України) – Піп Іван Мармароський.  Саме на цю Вершину ми й прямуємо. Мальовничі краєвиди, цікаві вершини, панорама румунських гір... Пейзаж масиву формують круті схили та скелі, мішані ліси, бурхливі потоки та величний водоспад. Взимку цей масив особливо гарний.

Під час даного походу рюкзаки несемо недовго, оскільки, ночуємо в Мармароському притулку.

Першого дня після зустрічі в Рахові їдемо в с. Ділове та реєструємося в прикордонників. До місця нашої ночівлі піднімаємося затишним лісом.

Вранці, після смачного сніданку з гарним настроєм виходимо на сходження на гору Піп Іван Мармароський (1936 м). Ми піднімемося на одну з найгарніших вершин в Карпатах – гору Щербан та Піп Іван Мармароський. Маршрут через гору Щербан проходить дуже мальовничим та технічно цікавим хребтом на межі України та Західної Європи. Йдемо радіально, тобто з легкими рюкзаками, так як повертаємося в притулок.

Ось вона Вершина! Краєвиди, побачені тут, вас зачарують – вони неймовірні! Винагородою за цілий день, буде сауна для тих, хто матиме бажання. Саме так – високогірна сауна!

На третій день після сніданку пакуємо рюкзаки та рухаємося до вже замерзлого водоспаду Ялинський – це найвищий (26 м) однокаскадний водоспад український Карпат. Наробивши фотографій, ідемо вниз. Переїжджаємо у Рахів, де і закінчиться наша мандрівка.

Всі, хто тут побували хоч раз, повертаються знову і знову. Побачені краєвиди та отримані емоції, не залишать вас байдужими. А зроблені фотографії нагадуватимуть Вам про це. Вам теж захочеться прийти сюди знову.

 Тривалість: 3 дні

Відстань - 45 км

Складність – середня

Вартість туру: 2345 грн.

У вартість входить:

- робота гідів

- харчування згідно програми (гарячі сніданки і вечері, перекуси)

- проживання у притулку

- трансфер м. Рахів – с. Ділове \ с. Ділове – м. Рахів

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба   взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

- користування груповим спорядженням (намети, кухня, газ)

- подарунок кожному учаснику

У вартість не входить:

- проїзд з Вашого міста в м. Рахів і назад
- особисті витрати
- особисте спорядження

 - сауна (50грн \ ос \ год)

Зустріч групи з інструкторами вранці о 10.00 на залізничному вокзалі м. Рахів. Далі переїзд до с. Ділове, де і почнеться мандрівка. Після закінчення походу переїзд з с. Ділове до м. Рахів о 18.00, де закінчиться наша подорож.

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

У зв'язку з необхідністю подачі заяви на дозвіл перебування в прикордонній смузі, реєстрація на похід завершується 31.01.19!

P.S. Якщо у Вас нема туристичного спорядження, можете замовити у нас напрокат.

Дата туру: 8 – 10.02.2019

  • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.
  • Якщо у Вас змінилися плани і Ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти нас про це заздалегідь.
  • Обраний тур можна провести на замовлення для будь-якої кількості осіб у зручний для Вас час, попередньо узгодивши вартість та дату поїздки.
  • Якщо у Вас немає можливості приєднатися до нас згідно розкладу туру, Ви можете з нами сконтактувати та узгодити дату обраної мандрівки.
  • Туристичний супровід відбувається українською мовою.