Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Місце, де живуть боги

 Гімалаї (перекл. обитель снігу) – “дах планети”, найкрасивіші гори. Розташовані в Південній Азії. Їх окрасою є, так звана, “корона Землі” – 14 гір восьмитисячників. Вісім з чотирнадцяти найвищих гір світу розташовані на території Непалу, в тому числі й Еверест, який знаходиться між Непалом та Тибетом.

Гімалаї – це особливі гори, велич і красу яких неможливо описати. Вони манять, їх потрібно бачити. З кожним кроком сходження відкриваються нові пейзажі. Йдеш по рівнині, встеленій квітами та зеленою травою, вдалині видніються вершини, а коли вдивляєшся далі розумієш, що НІ - це не хмари, а царство вічної мерзлоти… сніги і льодовики, яким мільйони років. Вище піднімаєшся і час завмирає, усвідомлюєш цю неприступну красу.

Гімалаї мають також велике духовне значення для народів Південної Азії. Кілька століть вони є релігійним центром для прочан з Непалу та Індії. Непальці вірять, що гори з’єднують землю і небеса, а вершини – це місце, де живуть боги.

В будь-якому разі, Гімалаї дарують спокій, тут відчуваєш себе у безпеці. Йдучи горами, крутиш барабани (їх тут безліч), де викарбувана найголовніша мантра “Om mani padme hum” і всі набридливі думка та тривоги зникають назавжди.