Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Музеями Львова

Львів вважається містом з однією з найбагатших у сучасній Європі культурною спадщиною. Саме тут знаходиться більш, ніж півсотні культурних пам’яток України. Як історично-культурний та художній центр країни Львів відомий не тільки у межах країни, але й за її межами. Звідусіль сюди з'їжджаються туристи, щоб насолодитися цією неповторною атмосферою. Одна з культурних особливостей міста – велика кількість усіляких музеїв.

У Navkolo - Tur підготували екскурсійну програму «Музеями Львова», у якій ми познайомимо Вас з найцікавішими об’єктами. Наприклад:

  • Аптека – музей, заснована ще у 1735 році, є однією з найстарших у місті діючих аптек. Тут можна ознайомитися зі старовинними фармацевтичними приладами, побачити алхімічну лабораторію, придбати знамените «Залізне вино».
  • Етнографічний музей. Вважається одним з найцікавіших музеїв України, скарбницею пам’яток культури, побуту та мистецтва нашого народу. Величезна колекція закладу налічує 84 тисячі експонатів, збиралася вона кілька сторіч, зараз розподілена на 17 основних фондів. Окрім постійних експозицій, декілька разів на рік у музеї відбуваються і тимчасові різної тематики.
  • Музей історії релігії. Вже багато років славиться своєю неповторною добіркою експонатів, що висвітлюють історію становлення та розвитку світових релігій, пояснює церковну організацію та діяльність.

Подорожі з Navkolo - Tur – це завжди цікаві мандрівки минулим та сучасним!

Тривалість:  2,5 год.

Ціна: від 200 грн/год.

Дата і час узгоджуються з клієнтами, оскільки дана екскурсія проводиться під замовлення.

* додатково оплачуються вхідні квитки

Вхідні квитки: вартість вхідних квитків становить від 20 до 40 грн.


Забронювати зараз