Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Оперний театр

Львівський Оперний театр - визнана архітектурна перлина Львова.

Будь-яка мандрівка у місто Львів обовязково передбачає відвідування Оперного театру.

Згідно недавнього соціологічного опитування переважна більшість львів'ян безапеляційно віддала перевагу львівській Опері, як справжньому символу міста Лева.
Проектував та зводив  архітектурний витвір відомий в той час у Європі архітектор Зигмунт Горголевський.

Відкрив театр свої двері для глядачів 4 жовтня 1900 року. Оперний театр у Львові порівнювали із Віденською та Паризькою оперою.
Над зведенням та оздобленням театру працювали кращі львівські та європейські майстри того часу.

Розкішний фасад споруди прикрашений різноманітним скульптурним декором: нішами, високими колонами та  балюстрадами. Над фасадним карнизом височіють фігури восьми давньогрецьких муз роботи львівських скульпторів

Фронтон вгорі театру закінчується  бронзовою триєдністю крилатих скульптур: зліва - Генія «Трагедії та Комедії» ,  справа - «Музики» та у центріГенія «Слави», який тримає у руках золоту пальмову гілкусимвол найвищого визнання для людей мистецтва.

Інтерєр Львівської Опери виглядає не менш вражаючим, ніж екстер`єр. Внутрішнє оздоблення будівлі виконане позолотоюскульптурними техніками та декоративними розписами.

 Глядацький зал зведений у формі ліри, має чотири яруси та здатний вмістити до тисячі глядачів. Зал Львівської Опери вирізняється чудовою акустикою.

Яка б не була мета Вашого приїзду до Львова, подаруйте собі можливість оглянути легендарну Львівську Оперу, станьте причетним до вічного мистецтва, а  Navkolo-Tur Вам у цьому з приємністю допоможе.

Тривалість: 1 - 1,5 год.

Ціна: від 200 грн/год.

Дата і час узгоджуються з клієнтами, оскільки дана екскурсія проводиться під замовлення.

* додатково оплачуються вхідні квитки

Вхідні квитки: Оперний театр - 20 грн.

 

Забронювати зараз