Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Умови участі, оплата та повернення коштів

Необхідний вік

Вік для участі в турах від 18 років. Дітки від 8 до 14 років можуть йти лише в легкі походи тривалістю 1 – 2 дні, діти від 14 років можуть йти в легкі та середньої складності походи тривалістю 1 – 4 дні, а також, брати участь у сплавах та екскурсіях  печерами від 12 років, але обов’язково під наглядом батьків чи інших дорослих, що несуть відповідальність за них. В тури по Україні, а також в тур «Мандрівка озерним краєм» допускаються діти різного віку з обов’язковою присутністю батьків чи інших дорослих, що відповідають за дитину.

Кількість учасників

  • Мінімальна кількість осіб в групі для участі в походах – 6 осіб, максимальна - 18 осіб. Для одноденного походу мінімум – 10, максимум - 25 осіб. Якщо кількість учасників менша, то загальна вартість туру становитиме як за 6 та 10 осіб, відповідно.
  • Мінімальна кількість осіб у групі для сплаву - 6, максимальна - 18. При меншій кількості учасників загальна вартість туру становитиме як за 6 осіб.
  • Мінімальна кількість учасників для туру печерами – 8 осіб, максимальна - 20. При меншій кількості учасників загальна вартість туру становитиме як за 8 осіб.

Оплата

Щоб забронювати тур Вам потрібно оплатити його вартість. Адже замовлення транспорту, бронювання готелів (де передбачено туром), оплата страхівки, купівля продуктів харчування (якщо це похід чи сплав) проводяться завчасно. Розрахунок здійснюється в гривнях. Для цього Вам необхідно зареєструватись на сайті і Вам будуть надані всі необхідні реквізити для оплати.

Умови повернення коштів

Увага! Замовлення транспорту, бронювання готелів (де передбачено туром), оплата страхівки, купівля продуктів харчування (якщо це похід чи сплав) проводяться завчасно, тому сума повернених коштів за анульовані місця залежить від терміну повідомлення про скасування туру:

  • за 10 робочих днів до початку туру - повертається 80 % вартості туру;
  • за 7 робочих днів до початку туру - повертається 50 % вартості туру;
  • за 5 робочих дні до початку туру - повертається 20 % вартості туру;
  • за 2 та 1 робочі дні до початку туру, а також при неявці туриста оплата не повертається.

Передчасне сходження з маршруту

Якщо з будь-якої причини Ви змушені передчасно зійти з маршруту, то в цьому випадку стягується оплата для компенсації витрачених коштів на транспорт, харчування та на вирішення всіх організаційних питань, а також плюс один день. Вартість дня вираховується із вартості туру поділеної на кількість днів. Кошти, які оплачені за тур не повертаються.

Скасування туру

У випадку скасування туру туристи будуть повідомлені про це електронною поштою та по телефону не пізніше, ніж за 2 календарі дні до початку туру. Кошти оплачені за скасований тур в такому разі повертаються в повному обсязі. Якщо Ви бажаєте, кошти оплачені за скасований тур можна використати на інший тур.

Знижки

  • Учасникам АТО (за наявності посвідчення) - знижка 20%

Знижка не розповсюджуються на прокат туристичного спорядження.

УВАГА! Інформація даного розділу стосується лише турів Україною.