Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Палац Шенборна – замок “Сент-Міклош” - Мукачево - Ужгород - Невицький замок

Своєю красою вражає палац графів Шенборнів на Закарпатті. Побудований він наприкінці ХІХ ст. як мисливський будинок. Біля нього був висаджений чудовий сад-дендрарій з багатьма рідкісними рослинами, а також було створене мальовниче декоративне озеро в центрі, обриси якого, за задумом власника, умовно нагадують карту Австро-Угорської імперії. Тепер ця територія служить парком для санаторію «Карпати». Унікальність споруди проявляється і в тому, що вона має 365 вікон і 12 входів, як днів та місяців у році. Палац прикрашений великою кількістю різноманітних вітражів та барельєфів.

По дорозі до Мукачева Ви побачите ще одну пам'ятку архітектури XIV—XIX століть -Чинадіївський замок (інша назва — замок «Сент-Міклош»). В давнину замок був добре захищений валами та ровами, а також річкою Латорицею.Замок - фортеця на своєму віку мав багато відомих власників: княгиня Ілона Зріні, її син Ференц ІІ Ракоці, графи Шенборни. У 2001 році замок віддано у концесію художнику Йосипу Бартошу. Він разом із дружиною Тетяною та однодумцями фактично врятував замок від руйнації. У замку часто відбуваються міжнародні мистецькі заходи.

Не менш мальовничим і цікавим є замок «Паланок» в Мукачево. З його стін розгортається заворожуюча панорама на місто. Він є цінною військово-архітектурною пам’яткою не лише України і входить до п’ятірки найкращих подібних замків Європи. Його найвідомішою власницею була угорська княгиня Ілона Зріні, яка мужньо тримала найдовшу облогу в історії фортеці і відбивала всі ворожі напади австрійської армії, хоча згодом ворог хитрістю і здобув перемогу. Замковий комплекс складається із нижнього, середнього та верхнього замків. Також на території знаходяться колодязь, глибиною 85 м, лицарський зал, каплиця та казарми. У стінах палацу сьогодні розташований музей.

Перші згадки про Ужгородський замок сягають ще ІХ ст., коли він був у власності білих хорватів та мав вигляд дерев’яної фортеці з дитинцем та частоколом. Нинішнього вигляду замок набув на початку XІV ст., коли господарями стали Другети. Стійкі мури з потужними п’ятьма бастіонами та величезним ровом обороняли цитадель. Існує легенда, що за зраду в стіну фортеці була замурована графська дочка. Також на території є колодязь та дві скульптури Геракла та Гермеса ХІХ ст., а у підвалах Ви зможете оглянути кімнату тортур. Зараз будівля служить краєзнавчим музеєм.

Історія Невицького замку сягає ХІІІ ст., коли контролювався торговий шлях до Ужоцького перевалу. Багато століть він переходив із рук у руки аристократичних сімей, доки зрештою не був зруйнованим королем Трансильванії під час війн з Австрією. Наразі Ви зможете прогулятися лише серед руїн колись величної фортеці, а саме оглянути квадратну вежу, надбрамну та кутову вежі, фрагменти оборонних стін, рів та облоговий колодязь.

Запрошуємо Вас відвідати цей, повний вражень дводенний екскурсійний тур!

Тривалість: 2 дні\1 ніч

Увага! Екскурсія проводиться під приватне замовлення для індивідуальних чи корпоративних клієнтів.

* Туристичний супровід відбувається українською мовою.

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом

- супровід гіда-екскурсовода

- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

У вартість не входить:

- доїзд до м. Львова з Вашого міста і назад

- вхідні квитки в туристичних об’єктах

- харчування

- особисті витрати

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи. У таких ситуаціях учасникам туру гроші не повертаються.

Вартість вхідних квитків:

  • палац Шенборна - загальний – 10 грн., школярі – 7 грн.
  • замок “Сент-Міклош” - добровільна пожертва.
  • Мукачівський замок - дорослі - 40 грн., студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.
  • Ужгородський замок - загальний - 35 грн., студентський – 25 грн., дитячий – 15 грн.

Проживання: комфортні 2, 3-х місні номери зі зручностями в готелі у м. Мукачево.
Харчування:

  • 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок. Пізній обід (близько 17.00 – 17.30) відбувається в ресторані у м. Мукачево – вартість 75 грн. Вечеря - на Ваш смак і вибір в закладах м. Мукачево.
  • 2-й день – сніданок в готелі у м. Мукачево. Обід відбувається в ресторані у м. Ужгород – вартість 75 грн. Вечеря - під час стоянки в кафе у с. Озерна (кожен замовляє індивідуально). Вечеря – рекомендуємо взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок по дорозі до Львова.

Забронювати зараз