Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Петрос, Чорногора

Пропонуємо насолодитись неповторним видовищем, яке буває лише раз в році – цвітіння червоної рути. Прибувши в с. Кваси Ви матимете змогу скуштувати і взяти з собою справжню мінеральну воду, яка одразу з джерела витікає слабогазованою. Після підйому буде відпочинок і вільний час. Наступного дня Вашій увазі пропонується сходження на г. Петрос (2020 м) - одну з найцікавіших карпатських гір, яка входить до числа шести двотисячників України. Дорога до цієї вершини і назад займе цілий день, адже є доволі складною. Тому вирушатимемо якомога раніше. Подолавши цей шлях природа нагородить Вас неймовірними краєвидами на Чорногору, Свидівець, а за гарної погоди видом на румунські Карпати. Ще один плюс – малий наплив туристів на г. Петрос. І, звичайно ж, вечірня ватра, посиденьки в колі нових друзів та обмін враженнями. Зранку третього дня - сніданок, спуск в с. Кваси та дорога додому.

Ночувати ми будемо в затишному приміщенні в горах, тому намети брати не потрібно. А поруч ферма, де Ви матимете можливість спробувати смачного овечого сиру та молока.

Тривалість: 3 дні

Вартість туру:  грн.

У вартість входить:

- робота інструкторів

- прокат загального спорядження (казанки, пальник)

- харчування згідно програми (сніданок, вечеря, перекуси)

- трансфери (м. Івано-Франківськ – с. Кваси, с. Кваси – м. Івано-Франківськ)

- проживання в приміщенні стаціонару

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

- подарунок кожному учаснику

У вартість не входить:

- доїзд до м. Івано-Франківськ з Вашого міста і назад

- особисті витрати

Зустріч групи з інструкторами на залізничному вокзалі у м. Івано-Франківськ (до 9.00 ранку). Далі переїзд до с. Кваси, де і почнеться мандрівка.

Завершуємо мандрівку в с. Кваси, повернення в м. Івано-Франківськ о 18.00 - 19.00.

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

У приготуванні їжі беруть участь всі учасники туру.

P.S. Якщо у Вас нема туристичного спорядження, можете замовити у нас напрокат.

Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

Дата туру:

  • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.
  • Якщо у Вас змінилися плани і Ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти нас про це заздалегідь.
  • Обраний тур можна провести на замовлення для будь-якої кількості осіб у зручний для Вас час, попередньо узгодивши вартість та дату поїздки.
  • Якщо у Вас немає можливості приєднатися до нас згідно розкладу туру, Ви можете з нами сконтактувати та узгодити дату обраної мандрівки.
  • Туристичний супровід відбувається українською мовою.

Забронювати зараз