Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Похід на Маківку

Маківка — гора у Високому Бескиді, висота якої— 958 м. Маківка – не просто гора, місце запеклих боїв 29.04— 4.05.1915 року легіону Українських Січових Стрільців  з російськими військами генерала Альфтана, що мали чисельну перевагу. Всі стратегічні плани російського командування були повністю зірвані Завдяки героїчній героїчної оборони Маківки. Здобуття вершини, що планувалось 29 квітня, здійснилось лише 4 травня. Внаслідок величезних втрат російські війська не змогли продовжити наступ і через тиждень поспішно відступали перед австрійськими підрозділами, що підійшли. Особливою мужністю під час боїв за Маківку відзначились частини Українських Січових Стрільців. Легіон українських січових стрільців у боях за Маківку діяв вміло й непохитно. Втрати січовиків склали 42 особи убитими, 76 пораненими й до півсотні полоненими. Вік загиблих був від 17 до 26 років - вони боролися проти Російської імперії заради здобуття Україною незалежності. Герої не були забутими і вже з 1920-х років члени УВО, а згодом ОУН започаткували встановлення хрестів полеглим за волю України поблизу вершини Маківки. У 1930-х роках українська молодь почала здійснювати паломництва на на Маківку. А в серпні 1999 На Маківці був відкритий меморіал-некрополь січових стрільців, які боролися й загинули там. Сьогодні – це місце, куди приходять віддати шану полеглим тисячі громадян.

Наш маршрут ми розпочнемо з с. Грабовець, а закінчимо в с. Головецько.

Тривалість: 1 день

Відстань - 13 км

Складність – легка

Вартість туру:    грн.

У вартість входить:

- робота провідника

- харчування згідно програми (перекус)

- трансфери (м. Львів – с. Грабовець, с. Головецько – м. Львів)

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

 - подарунок кожному учаснику

У вартість не входить:

- доїзд з Вашого міста \ села до м. Львів і назад 

- особисті витрати

Зустріч групи біля готелю “Львів” у м. Львові о 8.45 год ранку, виїзд – 9.00.

Повернення до м. Львів о 19.00 - 20.00.

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

Дата туру:

  • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.
  • Якщо у Вас змінилися плани і Ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти нас про це заздалегідь.
  • Обраний тур можна провести на замовлення для будь-якої кількості осіб у зручний для Вас час, попередньо узгодивши вартість та дату поїздки.
  • Якщо у Вас немає можливості приєднатися до нас згідно розкладу туру, Ви можете з нами сконтактувати та узгодити дату обраної мандрівки.
  • Туристичний супровід відбувається українською мовою.

Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

Забронювати зараз