Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Поклик гір: Говерла і Петрос.

Ви ніколи не думали про те, щоб піднятись на найвищу вершину України г. Говерлу (2061 м) взимку? Запрошуємо Вас долучатись до цікавої мандрівки.

Зимове сходження на Говерлу – це чудова нагода побачити велич Чорногори. Особливо цікавою подорож буде для тих, хто не ступав засніженими горами. А для того, щоб було ще цікавіше Вас чекає і сходження на г. Петрос (2020 м).

Ночувати будемо не в наметах, а у теплій садибі  в урочищі Козьмещик. Цей варіант більш безпечний в умовах зимових Карпат. Плюс - це додатковий комфорт: можливість висушити речі при потребі, тепле приміщення, зручність при приготуванні їжі.

Виходи на вершини будуть радіальні, тому речі залишаємо в садибі. Беремо лише необхідне в невеликий рюкзак.

Похід є під силу всім здоровим людям. Бажаний досвід літніх походів і обов’язкова наявність зимового одягу та спорядження.

В перший день нас чекають знайомство з учасниками походу та вечірні поседеньки. Набираємось сил перед непростим днем. Вранці, після сніданку вирушаємо на г. Петрос. Чудова розминка перед важливим днем. Звідти милуємось красою та величчю румунських та українських гір. Третього дня піднімаємось на красуню Говерлу. Після успішного сходження ватра та смачна вечеря. При бажанні можна замовити сауну і попаритись, обмінюємось враженнями в нашій дружній команді.

Наступного дня снідаємо та їдемо в Яремче - найвідоміший туристичний центр Прикарпаття. Місто розташоване в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі р. Прут. Тут у вас буде час помилуватись водоспадом Пробій та накупити додому гуцульських сувенірів. Яремче славиться своїм сувенірним ринком, де можна придбати вироби майстрів народного промислу.  Опісля, смачний обід та повернення у м. Івано-Франківськ.

Приєднуйтесь! Це чудова нагода насолодитись неймовірною красою засніжених Карпат з висоти одних з найвеличніших гір України. Цей похід не залишить Вас байдужими адже неможливо залишатись спокійним милуючись вражаючими краєвидами гір, які вкриті білосніжною ковдрою зі снігу.

Тривалість: 4 дні

Відстань - 42 км

Складність – висока

Вартість туру: 2815 грн.

У вартість входить:

- робота гідів

- харчування згідно програми (гарячі сніданки і вечері, перекуси)

- обід в кафе «Коломийка»            

- проживання в ур. Козьмещик

- трансфери м. Івано-Франківськ - с. Лазещина – ур. Козьмещик \ с. Лазещина - м. Івано-Франківськ
- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- реєстрація в КРС, дозвіл на відвідування заповідника
- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба   взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

- користування груповим спорядженням (намети, кухня, газ)

У вартість не входить:

- проїзд з вашого міста в м. Івано-Франківськ і назад
- особисті витрати
- особисте спорядження
- сауна

Зустріч групи з інструкторами вранці о 9.00 на залізничному вокзалі м. Івано-Франківськ. Далі переїзд до урочища Козьмещик, де і почнеться мандрівка. Після закінчення походу переїзд з с. Лазещина до м. Івано-Франківськ о 18.00, де закінчиться наша подорож.

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

P.S. Якщо у Вас нема туристичного спорядження, можете замовити у нас напрокат.

Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

Дата туру: 7 – 10.03.2019

  • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.
  • Якщо у Вас змінилися плани і Ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти нас про це заздалегідь.
  • Обраний тур можна провести на замовлення для будь-якої кількості осіб у зручний для Вас час, попередньо узгодивши вартість та дату поїздки.
  • Якщо у Вас немає можливості приєднатися до нас згідно розкладу туру, Ви можете з нами сконтактувати та узгодити дату обраної мандрівки.
  • Туристичний супровід відбувається українською мовою.