Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Про мене

Мене звуть Софія. За професією я науковець. Дуже люблю подорожувати. Люблю вже сам процес планування подорожі: місця, логістика, готелі… тому, подорожуючи з друзями, організацію доручають мені. )) Особливо я люблю гори та активний відпочинок. Ходжу в походи вже 12 років. Одного разу до мене приїхали друзі із закордону і я зрозуміла, що про Львів нічого не знаю, хоча й народилась тут і живу все життя. Прийняла рішення негайно виправляти ситуацію, бодай для самої себе. )) І вже через кілька місяців я закінчила курси гідів по Львову та замками Львівщини + Жовква і Крехів. Останній раз я так сумлінно вчилась ще в студентські роки.))

Настав час, коли я вирішила здійснити свою мрію-подорож. Я поїхала в Непал, щоб на власні очі побачити Гімалаї та Еверест, відчути на собі атмосферу цієї загадкової країни.

Після повернення додому подумала, що ж не я одна таку мрію маю і потрібно й іншим допомагати здійснювати її. Та й Непал недаремно вважається таємничою, але водночас дуже мальовничою країною. Це, ніби, потрапити в  інший світ, але той світ неймовірний. Подорож в Непал – одна з найпрекрасніших моїх подорожей (а я їх здійснила більше 20). Звідти справді повертаєшся іншою людиною. Ця країна дивовижна і нікого не залишає байдужим.

Вас втомила метушня і рутина? Мрієте віднайти спокій та гармонію в собі? Можливо, Вам вдасться пізнати секрет щастя адже непальці вважаються найщасливішим народом у світі.

Хочете побачити Гімалаї, Еверест – вершину світу та інші восьмитисячники? Таких гір та озер  як тут, ви не побачите більше ніде. Для декого це мрія ще з шкільної парти. І чудово, коли є нагода і можливість втілити мрію в реальність.

Звертайтесь! Я знаю як організувати Вашу подорож в Непал.

Мені важливо знати своїх друзів, напишіть про себе кілька слів.

Які у Вас мрії?

Чим Ви захоплюєтеся?

У яких країнах були?

У яких мрієте побувати?

 

Софія Мадич

Aвтор проекту Navkolo – Tur з Софією Мадич,

Мандрівниця (відвідала понад 20 країн)

Досвід походів в гори 12 років.

Консультант з питань самостійних та групових подорожей в Непал.

Автор 5 програм індивідуальних турів Непалом “під ключ”.

Організатор групових турів в Непал.

Організатор групових та індивідуальних турів Україною для туристів з України, Ізраїля, Польщі, Чехії, Німеччини, Білорусії.

 Моя спеціалізація:

  •   Організація групових турів в Непал.
  • Створення авторських турів в Непал на запит клієнтів з урахуванням побажань та фізичних    можливостей.
  •  Консультація онлайн щодо подорожей в Непал.
  •  Створення індивідуальних турів Україною для корпоративних клієнтів.
  •  Організація груп для активного відпочинку Україною (походи, сплави, рафтинг).

Ви мрієте побачити найвищі та найкрасивіші гори світу – Гімалаї? Ваші сили вичерпані і ви шукаєте нове натхнення чи поштовх для роботи, до життя? Настав час здійснити карколомну та незабутню подорож в таємничий Непал – духовний центр Азії.

Звертайтесь! Я знаю як це зробити так, щоб було весело та цікаво, а головне,                                       в чудовому товаристві!