Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Прогулянка на Високий замок

 Екскурсія «Прогулянка на Високий замок» - це мандрівка Львовом тривалістю близько 3-ох годин.

 Безсумнівно, якщо Ви завітали до Львова, Вам неодмінно слід скористатись чудовою пропозицією та зупинити свій вибір саме на цій екскурсії. Адже маршрут нашої подорожі проходитиме видатними історичними львівськими пам`ятками із обов’язковим відвідуванням Високого Замку.

  Розпочинається наша прогулянка із колишнього монастиря кармелітів босих, який є однією із фортифікаційних споруд Львова. Він будувався за зразком римського храму Санта Сусанна.

Порохова вежа, збудована на оборонних земляних валах, є найміцнішою, бо була розташована саме з того боку муру, де найчастіше з`являлись загарбники із Сходу.

 Високий замок або Замкова гора – це найвищий пагорб Львова.  Із оглядового майданчика Високого Замку можна детально розгледіти усю неповторність. У будь-яку пору року вигляд міста з Ратушею по центру, храмів, збудованих у різноманітних стилях, будівель різних історичних епох вражають своїм гармонічним поєднанням.

 Насолодившись панорамою міста та оглянувши руїни королівського замку, ми продовжимо знайомство із цікавими пам`ятками міста Лева.

 Південніше від Високого замку розташований парк "Стара стрільниця”, в якому на  початку XIX ст. було закладено перший у Львові ботанічний сад. На території парку можна побачити будинок стрільниці, зведеної  вперше у 1749 році стрілецьким товариством,  так званим “Курковим братством”, для стрілецького вишколу, зборів товариства, а також урочистих святкувань.

 Колишня колегія піярів була на момент зведення найбільшою спорудою в  тогочасному місті. Її збудували за межами старого міста на вершині пагорба, неподалік Личаківської дороги. Навіть протягом багатьох років існування цієї будівлі на фронтоні центрального входу збереглось Око Божого Провидіння колегіуму піярів.

 Історія Львова надзвичайно цікава, скористайтесь нагодою та прогуляйтесь на Високий замок разом із нами, і ми переконані, позитивні враження будуть забезпечені. 

Тривалість: 3 год.

Ціна: від 200 грн/год.

Дата і час узгоджуються з клієнтами, оскільки дана екскурсія проводиться під замовлення.

Забронювати зараз