Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Смачний Львів

Якщо є бажання не просто наїстися від пуза, а культурно провести час, збагативши свої знання новими цікавими фактами, то екскурсійна програма «Смачний Львів» саме для Вас. У місті просто рекордна чисельність відомих тематичних закладів, у яких можна смачно поїсти, поласувавши самобутніми місцевими стравами та напоями, цікаво провести час, дізнатися більше про Львів та його мешканців.

Майже кожна вулиця цього дивовижного міста має гастрономічну історію, усюди витають неперевершені кулінарні запахи, а усіляким ресторанам, кафе та кнайпам просто немає кінця. Тільки тут з подачі звичайної страви роблять справжню виставу, кав’ярні відвідують заради атмосфери.

Під час екскурсії «Смачний Львів» від Navkolo - Tur ми запропонуємо смачно поїсти та послухати дуже цікаві історії, які Вам розповість наш професійний гід. Від нього Ви почуєте про найцікавіші сучасні та середньовічні кулінарні традиції, відвідаєте найцікавіші, з точки зору інтер’єру та меню, заклади.

Серед них будуть: «Під золотою розою», «Криївка», «Дім легенд», «Найдорожча ресторація Львова», «Green» (вегетаріанське кафе) та інші.

Тривалість: 2,5 год.

Ціна: від 200 грн/год.

Дата і час узгоджуються з клієнтами, оскільки дана екскурсія проводиться під замовлення.

Сплативши за екскурсійну програму «Смачний Львів» Ви отримуєте супровід, цікаві історії, хороший настрій. Замовлені напої та страви оплачуються окремо.

Забронювати зараз