Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Солодкий Львів

 Усі, хто хоч раз бував у Львові, кажуть, що це місто пахне кавою та шоколадом. Тут працюють десятки закладів, які готують, мабуть, найкращі солодощі, цукерки та різні смаколики. А те, яка смачна і духмяна випічка у галицьких господинь знають усюди. Якщо Ви відносите себе до шанувальників усіляких ласощів, то екскурсія «Солодкий Львів» не залишить Вас байдужим.

 Під цікаві історії та факти, які повідає гід Navkolo - Tur у Вас буде змога скуштувати усілякі смачі страви, приготовлені за сучасними та старовинними рецептами (деяким з них вже виповнилося більше декількох сотень років). За неповторним і вишуканим смаком кожного шматочка пляцкa, ніжного тістечка, неймовірно смачної цукерки ховається ціла історія та ретельно збережений, часом секретний рецепт.

 Традиційна галицька кухня поєднує у собі елементи української, польської, австрійської. До випічки традиційно додають горішки, яблука, каву, шоколад, цитрусові, сухофрукти. Правда, смачно звучить? Тоді поспішить записатися на солодку екскурсію. Адже ми вирушаємо у тур по кращих кондитерських закладах. Серед них будуть «Львівські пляцки», «Майстерня шоколаду», «Копальня кави», «Креденс – кафе» та інші. І нехай дієта зачекає до кращих часів!

Тривалість: 2,5 год.

Ціна: від 200 грн/год.

Дата і час узгоджуються з клієнтами, оскільки дана екскурсія проводиться під замовлення.

 Сплативши за екскурсійну програму «Солодкий Львів» Ви отримуєте кваліфікований супровід, цікаві історії, хороший настрій. Замовлені напої та страви оплачуються окремо.

Забронювати зараз