Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Спелеотур в Оптимістичну

Ви знаєте, де знаходиться найдовша у світі гіпсова печера? Саме так, в Україні! І називається вона Оптимістична. Оптимістична – це і найдовша печера Євразії та п'ята за довжиною на Землі, вона занесена до Книги рекордів Гіннеса. Довжина її ходів становить понад 250 км. Печера до кінця не є розвідана. Ходи залягають на глибині близько 20 м під землею. Печеру назвали Оптимістична на честь львівських спелеологів, які її відкрили, оскільки скептично налаштовані колеги прозивали їх «оптимістами».

Це диво природи чекає на Вас. Доступною для ока туристів печера стала лише з 2011р, тож запрошуємо Вас приєднатись до нашого туру. Це тур для гарної компанії і нагода зустріти нових друзів, провести час із задоволення та отримати нові знання.

У перший день після прибуття та смачного обіду на Вас чекає екстремальна і дуже цікава екскурсія печерою, тривалістю близько 7 год. Тут доведеться і повзти на животі, і лазити, і проходити крізь щілини – Ви сповна відчуєте себе справжнім спелеологом. На маршруті також побачимо гарні кристали, сталактити та ін. Ну і , звісно ж, як без озера в печері! Почнеться екскурсія з відвідин унікального в Україні спелеомузею, який обладнаний в печері. Тут Ви ознайомитесь із зразками найцікавіших печерних утворень, відвідаєте галерею підземної ліпнини, де на Вас чекають казкові рибини, міфічні та інші химерні істоти.

Після повернення Вас чекає веселий вечір біля ватри. Будемо ділитись враженнями! Ночувати ми будемо в спелеохаті, тож із собою потрібно мати лише спальник.

На другий день туру після сніданку вирушаємо додому. По дорозі ми заїдемо оглянути Теребовлянський замок. Саме укріплення, залишки якого можна побачити тепер, збудували у 1630-х рр. за сприянням місцевого старости Олександра Балабана. До того на замковій горі у Теребовлі було аж три фортеці.

Незабутня мандрівка однією з найкрасивіших печер світу неодмінно запам’ятається на все життя. Активна і захоплююча подорож лабіринтами печери Оптимістична надовго залишить у Ваших серцях яскраві спогади про насичені вихідні. А Ви ще довго будете ділитись враженнями від підземного світу.

Тривалість: 2 дні

Вартість туру:  грн.

У вартість входить:

 • туристичний супровід
 • екскурсія печерою (7 - 8 год) та робота інструкторів
 • прокат спорядження (каска, ліхтарик, комбінезон, взуття, рукавиці)
 • харчування згідно програми (обід, вечеря, сніданок)
 • проживання у спелеохаті
 • трансфери (м. Тернопіль – с. Королівка, с. Королівка – м. Тернопіль)
 • страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)
 • загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

У вартість не входить:

 • доїзд до м. Тернопіль з Вашого міста і назад
 • особисті витрати

Зустріч групи з інструкторами на залізничному вокзалі м. Тернопіль (до 9.00 ранку). Далі переїзд до с. Королівка.

Після завершення туру повертаємось до м. Тернопіль

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

P.S. Якщо у Вас нема туристичного спорядження, можете замовити у нас напрокат.

Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

Дати туру:

 • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.
 • Якщо у Вас змінилися плани і Ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти нас про це заздалегідь.
 • Даний тур можна провести для Вашої компанії друзів у зручний для вас час, попередньо узгодивши дату і вартість проведення з інструктором.
 • Якщо у Вас немає можливості приєднатися до нас згідно розкладу туру, Ви можете з нами сконтактувати та узгодити дату обраної мандрівки.
 • Туристичний супровід відбувається українською мовою.

Забронювати зараз