Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Сторінками давнього міста

Якщо Ви вперше у Львові і бажаєте оглянути стару частину міста у стислий термін та отримати пізнавальну інформацію про старовинне місто Лева, Вам просто необхідна екскурсія «Сторінками давнього міста». Саме таку захопливу прогулянку пропонує Navkolo - Tur для гостей Львова.

 Наш піший похід проходить стародавньою частиною міста Лева - площею Ринок. Схожі площі можна було зустріти в середні віки майже у всіх європейських містах.

Площа Ринок визнана архітектурним заповідником і знаходиться під егідою  ЮНЕСКО.

У центральній частині головної площі Львова розташована Ратуша. Виконана ця споруда у стилі класицизму. На Ратуші збудована вежа, висота якої складає  65 метрів.

У верхній частині вежі розташований оглядовий майданчик, із якого  відкривається неповторна панорама Старовинного Львова.

Кожна з будівель на Площі Ринок визнана архітектурною пам'яткою із власною захопливою історією.

Під час запропонованої нами екскурсії Ви зможете оглянути будівлі цього вражаючого музею під відкритим небом. До числа споруд площі Ринок входить «Чорна кам'яниця». ЇЇ було збудовано із пісковику, який із часом має здатність темніти. Тому згодом будівля набула сіро-чорного відтінку, саме з тієї причини її і назвали «Чорна кам'яниця».

Наступною цікавою для ознайомлення спорудою стане Палац Корнякта, який  був зведений наприкінці 16 ст. за замовленням купця Костянтина Корнякта. Цей заможній торговець вибудував власний палац із цікавим архітектурним вирішенням.

Власна вікова історія характеризує Латинський кафедральний собор. Ця споруда пройшла свій тривалий будівельний шлях. Вона продовжує вражати сучасників  дивовижним інтер`єром, різьбою, скульптурним декором та вітражами. На даний час Латинська кафедра є головним храмом римо-католицької церкви у Львові.

Огляд каплиці Боїмів обов`язково вразить, так як неповторна краса родинної усипальниці  купця Боїма не має аналогів не лише в Україні, але й у Європі.

Ще одним цікавим місцем у Львові є аптека-музей. Цей музей є  винятковим не лише для Львова, а й для України. Аптека унікальна завдяки своїй експозиції, що присвячена історії заснування аптеки, розвитку європейської фармацевтики та лікування.

Безперечно, екскурсія «Сторінками давнього міста» від  Navkolo - Tur вартує Вашого часу та уваги, навіть якщо Ви неодноразово відвідували наше славне місто!  

Тривалість: 2,5 год.
Ціна: від 200 грн/год.
Дата і час узгоджуються з клієнтами, оскільки дана екскурсія проводиться під замовлення.

* додатково оплачуються вхідні квитки

Вхідні квитки: Латинська катедра — 5 грн, Вірменська церква — 2 грн, каплиця Боїмів – дорослий 30 грн\школярі – 15 грн, Аптека-музей — дорослий - 20 грн\школярі - 10 грн.

Забронювати зараз