Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

оз. Синевир - Колочава

Гірський масив Внутрішні Ґорґани приховує найпрекраснішу перлину Українських Карпат та одне з семи чудес України – озеро Синевир. Саме зсув внаслідок землетрусу посприяв його утворенню близько 10 тис. років тому. Через наявність посередині маленького острівця, в народі водойму іменують Морським Оком. Звичайно, така краса оповита місцевою легендою. Колись давно графська дочка Синь закохалась у місцевого пастуха Вира, але його вбили, розчавивши уламком скелі за наказом батька дівчини. Її нестримний потік сліз і утворив кришталево чисте озеро. Сьогодні на березі височіють дві вирізьблені фігури з дерева Сині та Вира висотою 13 м, уособлюючи закохану пару. Також у Вас буде змога відвідати реабілітаційний центр для бурих ведмедів та познайомитись з його мешканцями.

Єдиний у Європі музей лісу і сплаву розмістився недалеко від селища Синевир на річці Озерянці. Його було утворено на місці рідкісної гідротехнічної споруди – кляузи. Музей демонструє знаряддя праці лісорубів та плотогонів і є складником Національного природного парку «Синевир».

Унікальний музей під відкритим небом «Старе село» в Колочаві є першим сільським музеєм, що демонструє 300-річну історію архітектури та побуту жителів Закарпаття у різні часи та серед окремих верств населення розрізняючи їх як за соціальним статусом, так і за видом діяльності. Сьогодні музей налічує близько двох десятків будівель та інших допоміжних споруд. Тут Ви зможете побувати у хатині селянина-бідняка, церковно-приходській школі, корчмі, парильні, хаті вівчаря, колибі, угорській жандармській станції, кузні та в багатьох інших цікавих місцях.

Тривалість: 1 день

Увага! Екскурсія проводиться під приватне замовлення для індивідуальних чи корпоративних клієнтів.

* Туристичний супровід відбувається українською мовою.

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом

- супровід гіда-екскурсовода

- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

У вартість не входить:

- доїзд до м. Львова з Вашого міста і назад

- вхідні квитки в туристичних об’єктах

- харчування

- особисті витрати

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи. У таких ситуаціях учасникам туру гроші не повертаються.

Вартість вхідних квитків:

  • Вхідний квиток на територію національного заповідника «Синевир» - дорослі - 15 грн., діти - 3 грн.
  • Реабілітаційний центр бурого ведмедя: дорослі - 15 грн., учні та студенти - 3 грн.
  • Скансен «Старе село» в Колочаві разом з театралізованим дійством та частуванням - дорослі - 95 грн., діти - 55 грн.
  • Музей лісу та сплаву –

Харчування:

  • ті особи, котрі не бажають приймати участі в частуваннях можуть взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.

Забронювати зараз