Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Театральне життя Львова

Екскурсія «Театральне життя Львова» розроблена Navkolo - Tur невипадково. Львів, без зайвої скромності, називають західною культурною столицею України. Мистецький розвиток будь - якого  міста завжди можна простежити через  культурні заклади, зокрема через театри. Велика кількість театрів у Львові гостинно запрошує на свої вистави всіх бажаючих поринути в атмосферу чуттєвості та емоційності.

Протягом нашої мандрівки ми розкриємо таємниці будівництва видатних театральних споруд, познайомимо із творчим спрямуванням деяких львівських театрів та ін.

Розпочати нашу пригоду можна із театру графа Скарбека, який вирізняється серед театрів Львова не лише своєю унікальністю, але й своєю тривалою історією існування - понад 170 років.

Площа, яку займала будівля театру складала 7278 м 2, загальна кількість місць у глядацькій залі складала 1460. Проте театральна споруда вражала сучасників не лише розмірами, але й  майстерністю будівництва.

Преса тогодення охрестила театр Скарбека «Королівським палацом».

Перші 50 років після урочистого відкриття театру стали “золотою ерою” у діяльності як самого приміщення театру, так і театральних труп, що давали тут вистави. Сьогодення сучасних акторів театру теж сповнене визнанням та голосними аншлагами, вони з успіхом гастролюють не лише по Україні, але й отримують запрошення на іноземні гастролі.

На даний час цей театр має назву  Львівського національного академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької, проте в європейській літературі будинок театру і досі називають театром графа Станіслава Скарбека.

Поруч з театром графа Станіслава Скарбека розташувалась одна з перлин і візитівок Львова - це Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Будівництво театру розпочалось у 1897 році, а вже у 1900 році театр був відкритий для глядача.   Архітектором є Зигмунт Горголевський — автор багатьох монументальних споруд Польщі і Німеччини. Будівлю було повністю електрифіковано фірмою Siemens & Halske.

Львів'яни досі не втомлюються повторювати, що Львівській Опері рівних в Україні немає іщо вона була і залишається одним із найкрасивіших Оперних театрів Європи та світу.

Одним із наймолодших львівських театрів є театр ім. Леся Курбаса, створений Володимиром Кучинським та групою талановитих однодумців лише у 1988р. На початку свого становлення це був студійний та пошуковий театр. На перших виставах у залі могло  бути два - п`ять глядачів.

Експериментальна лінія, пошук нового прочитання відомих п’єс, їх сучасне та незвичне переосмислення - головний напрямок діяльності театру, якого трупа дотримується дотепер.  І це саме те, чого часто прагне глядач, так як на виставу театру «Лісова пісня» за Лесею Українкою квитки розкуповуються ще за місяць до початку. Поціновувачі можуть знайти в репертуарі театру вистави, в яких зрозумілою мовою розповідають про складні речі, а відвертість акторів та неповторна атмосфера театрального приміщення стає невід’ємною складовою визнаної популярності (здавалось би) експериментального театру.

Театр «Воскресіння» був заснований у 1990 році молодими акторами та надзвичайно швидко здобув популярність у прихильників в багатьох містах України та за кордоном.

У репертуарі театру 190 вистав,  кожна з яких є своєрідним експериментом та повною несподіванкою для глядачів. Головною традицією театру стало обрання постановок, які ніколи не ставились на українській сцені, спрямовуючи головний акцент на пошук конкретної сценічної форми та виразної театральної мови, розширюючи світогляд театрального сприйняття акторів та публіки.

 Львів постійно дивує і вражає, привідкриваючи потаємні місця. Ми допоможемо Вам відшукати найцікавіше, ознайомимо із театральними подіями Львова. Повірте, Navkolo - Tur вміє зацікавити, так як для кожної екскурсії ми знову і знову знаходимо цікаві факти.

 Окрім того, ми з приємністю допоможемо Вам обрати і придбати квитки саме на ту виставу, яка зможе залишити незабутній та приємний слід у Вашому серці.

Тривалість:  2 год.

Ціна: від 200 грн/год.

Дата і час узгоджуються з клієнтами, оскільки дана екскурсія проводиться під замовлення.

* додатково оплачуються вхідні квитки

Вхідні квитки: Оперний театр - 20 грн.

Забронювати зараз