Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Трагічний Львів

Місто Лева начебто переносить своїх мешканців та гостей у минуле. Цьому сприяють старовинні будинки, бруківка на вулицях, дворики, у яких, здається, застиг час та багата історія.

Якщо Ви хочете пізнати цей край, перейнятися та зрозуміти його, слід дізнатися не тільки про світлі, романтичні моменти з його життя, а й про ті, що залишили сумний слід у душах мешканців міста.

Екскурсійний маршрут «Трагічний Львів» від Navkolo - Tur саме з таких. Ви відвідаєте наступні історичні пам’ятки:

  • Тюрма на Лонцького – перша в Україні в’язниця-музей, яка покаже побут політичних в’язнів. Адже ж саме у цьому приміщенні утримувалися жертви репресій трьох політичних режимів: польського, радянського, нацистського. Разом з нашим гідом ви відвідаєте усі експозиції музею, пройдетеся його вузькими коридорами. Також ви побачите кабінет слідчого, камеру-одиначку, куди поміщали порушників дисципліни та фотолабораторію.
  • Єврейський меморіал, відкритий на місці зруйнованої у 1940-х роках синагоги. Люди з багатьох кутків світу їдуть сюди у пошуках своїх власних та сімейних історій. Зведенням цього комплексу сучасні мешканці Львова показують з якою повагою вони зберігають своє насліддя.
  • Бригідки - найстаріша діюча в'язниця у Львові, перебудована зі старовинного римсько-католицького монастиря жіночого ордена Святої Бригіди. Монастир був побудований у 1614 році для дівчат зі шляхетних родин. За ініціативою австрійських властей монастир було закрито, а його будівлю перетворено на в'язницю. В червні-липні 1941 р., у період відступу Червоної Армії у Бригідках, як і в інших тюрмах Львова відбувалися масові розстріли органами НКВС політичних в'язнів.
  • Цитадель - фортифікаційна споруда у Львові, що складається з чотирьох фортів і будинку казарм. Зведення цитаделі велося у 1850—1856 роках. Під час Другої світової війни у цитаделі знаходився німецький концентраційний табір для військовополонених Stalag-328 "Tsutadell". Через концтабір Stalag-328 "Tsutadell" пройшли близько 280 тисяч в’язнів.

Мандруйте Україною разом з нами. Ми відкриємо для Вас її невідомі сторінки.

P.S. Дана екскурсія потребує транспортного забезпечення. Вартість залежить від кількості туристів і не входить у вартість екскурсії..

Тривалість: 3 год.

Ціна: від 200 грн/год.

Дата і час узгоджуються з клієнтами, оскільки дана екскурсія проводиться під замовлення.

Забронювати зараз