Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

ТРЕК НАВКОЛО АННАПУРНИ + ОЗЕРО ТІЛІЧО + ПЕРЕВАЛ ТОРУНГ ЛА

 Дати туру: 19.10 – 08.11.2019 | 17.05 - 6.06.2020

Тривалість: 20    +1 день

Відстань: 142 км

Лінія треку: Бесі Сахар - Сьянже – Тал - Тіманг - Чаме - Верхній Пісанг - Мананг - базовий табір Тілічо - озеро Тілічо - Як Кхарка - Торунг Пхеді - Хай Кемпа - перевал Торонг Ла - Муктінатх - Джомсон

Ціна: 1685 $

Що входить \ не входить у вартість?


У вартість входить:

 • Переліт Джомсом - Покхара
 • Всі дозволи (Permit + TIMS)
 • Супровід керівника групи
 • Супровід непальського гіда
 • Послуги портерів ( 1 портер на 2 особи, по 10 кг з кожного)
 • Проживання + сніданки на треку
 • Проживання + сніданки в готелях за межами треку
 • Катманду – 2 ночі
 • Покхара – 3 ночі
 • Бактапур – 1 ніч
 • Екскурсія в Покхарі
 • Катання на човнах по оз. Фева
 • Екскурсії в Бактапурі та Катманду (Сваямбунатх, Пашупатінах, Будданатх)
 • Всі вхідні квитки в екскурсійні об’єкти на час туру
 • Всі трансфери, передбачені туром
 • з \ до аеропорта (Київ\Одеса – Катманду – Київ\Одеса)
 • Катманду – Сьянже
 • Покхара – Бактапур
 • Бактапур - Катманду
 • Дві загальні аптечки
 • Перекуси на треку
 • Подарунок кожному учаснику

+ Бонус 1

Безкоштовна допомога з пошуком та купівлею квитків

            бонус 2

Безкоштовні консультації по всіх питаннях з підготовки

Бонус 3

Безкоштовна програма по фізичній підготовці

*Супровід здійснюється українською та англійською мовами

У вартість не входить:

 • Переліт Київ \ Одеса – Катманду – Київ \ Одеса
 • Страхування
 • Віза - 40$
 • ≈ 15 - 20$ на добу – харчування (залежить від апетиту і висоти)
 • Особисті витрати
 • Чайові гіду і портерам (не обов’язково, але в Непалі так прийнято)
 • Гелікоптер (у випадку евакуації)
 • Непередбачувані витрати (форс мажор і т. д.)

Похід навколо Аннапурни є дещо складнішим, ніж трек до базового табору. Тут більший кілометраж, холодніше, більші висоти, але й краєвиди неймовірні, які компенсують всі труднощі на шляху. Величезні неприступні гори, вкриті вічною сніговою шапкою, гірські ріки, глибокі ущелини, стада яків, давні монастирі – ви, наче, в інший світ потрапляєте. Під час походу будете милуватись краєвидами на гірський масив Аннапурна і зможете побачити всі Аннапурни - Аннапурна І (8091 м), Аннапурна ІІ (7937 м), Аннапурна ІІІ (7555 м), Аннапурна ІV (7525 м), Південна Аннапурна (7273 м), а також восьмитисячники Дхаулагірі (8167 м) та Манаслу (8163 м). Під час треку ми пройдемо до одного з найвисокогірніших озер у світі – Тілічо. Найвищою точкою походу буде перевал Торунг Ла. Маршрут розроблений в спокійному темпі для хорошої акліматизації.

Цей трек заслужено вважається одним із найбільш мальовничих туристичних маршрутів і має світову популярність. 

По днях

19.10.2019 (сб) | 17.04.2020 (нд) - переліт Київ \ Одеса - Катманду

1 день (20.10.2019 нд | 18.04.2020 пн) – КТМ – Бесі Сахар (760м) → Сьянже (1100м) 

Прилетіли в Катманду, поснідали і в дорогу. Сьогодні нас чекає переїзд в Бесі Сахар, а після цього пересідаємо в джипи і продовжуємо їхати в Сьянже, звідки стартуватимемо. Поселяємось і відпочиваємо.

2 день Сьянже (1100м) → Тал (1700м)

Перший день походу не є складним. Розминаємо ноги, милуємось першими краєвидами на шляху.  Прямуємо в самобутнє селище Тал, де будемо ночувати.

Відстань – 13 км.

3 день  Тал (1700м) → Тіманг (2270м)

Кілька разів перетинаємо ріку і прямуємо в Тіманг. Це вже область Мананг – автономія в межах Непалу, через яку в давнину проходили торгівельні шляхи в Тибет.

Відстань – 14 км.

4 день – Тіманг (2270м) → Чаме (2670м)

Ми йдемо в село Чаме, а по дорозі милуємось виглядом на Анапурну та Манаслу. Входимо в село через буддистські ворота та крутимо молитовні барабани. В селі є багато магазинчиків, тож ви зможете докупити все, що необхідно.

Відстань – 9 км.

5 день  Чаме (2670м) → Верхній Пісанг (3300м)

Рухаємось вперед у Верхній Пісанг, який розташований на протилежному боці ріки Марсіангді На. По дорозі спостерігаємо дивовижні скельні рельєфи. А ще, це поселення славиться своїм гарним давнім монастирем. 

Відстань – 15 км.

6 день – Верхній Пісанг (3300м) → Мананг (3540м)

Сьогодні нелегкий день, довгий перехід в Мананг, але він буде одним з найкрасивіших. Краєвиди, які ми будемо спостерігати прекрасні і ви в цьому переконаєтесь на власні очі. Спочатку дорога не буде важкою, але після підвісного моста почнеться затяжний підйом. Тут ми проведемо дві ночі для акліматизації. Мананг – найбільше селище цього району.

Відстань – 19 км.

7 день – Мананг (3540м) → акліматизація: оз. Гангапурна

Акліматизаційний день. Сьогодні ми радіально пройдемось до озера Гангапурна, решту часу проведемо в Манангу. Тут варто спробувати місцеву випічку.

8 день - Мананг (3540м) → базовий табір Тілічо (4150м)

Сьогодні ми вирушимо в базовий табір Тілічо. Пейзажі тут, начебто, нереальні. Перед нами красуватиметься величезна стіна гори Тілічо (7134 м). Тут, зазвичай, багато туристів.

Відстань – 20 км.

9 день – акліматизація: радіально до оз. Тілічо (4990м) 

Ще одна акліматизація. Піднімаємось радіально до одного з найвисокогірніших озер у світі - оз. Тілічо (4990м). Озеро дуже велике і надзвичайно гарне (4×1 км). Наробивши багато фотографій повертаємось назад на ночівлю.

Дорога туди і назад займе приблизно 7 - 8 год.

10 день – базовий табір Тілічо (4150м) → Як Кхарка (4018)

Трішки скидаємо висоту. По дорозі насолоджуємось гімалайськими луками, де випасають яків. А чи знаєте ви, де можна скуштувати найсмачніший стейк з яка? Так, саме тут. І у вас буде така нагода, бо ми тут ночуємо.

Відстань – 10 км.

11 день – Як Кхарка (4018) → Торунг Пхеді (4450м)

Сьогодні короткий перехід і невеликий набір висоти, але вона вже досить відчутна і вже важко дихати. Будемо йти вздовж ріки Коне Кхола.

Відстань – 6 км.

12 день – Торунг Пхеді (4450м) → Хай Кемпа (4925м)

Сьогодні ще коротший перехід, але легким він не буде. Брак кисню дає про себе знати. У вас буде вдосталь часу, щоб помилуватись природою, а головне, відпочити перед відповідальним днем. Сьогодні лягаємо спати рано, бо прокидаємось і стартуємо вночі. Тут буде досить холодно.

Переважна більшість туристів проходить відстань від Як Кхарка до Хай Кемпа за один день, але це може бути небезпечно для здоров’я через великий набір  висоти (907 м). Оскільки, тут вже пристойна висота, а попереду ще більша, ми будемо проходити їх два дні для кращої акліматизації, щоб мінімізувати погіршення самопочуття. Нам нема куди спішити і нам не потрібні зайві ризики.

Відстань – 4 км.

13 день – Хай Кемпа (4925м) → перевал Торонг Ла (5416м) → Муктінатх (3760м)

Ключовий момент нашої подорожі настав. Сьогодні ми будемо долати перевал Торунг Ла. Це буде важкий день, але нам все вдасться. Вирушаємо ще затемна (в 4.00), а зорі будуть освітлювати нам шлях. Такий ранній старт є обов'язковою умовою успішного проходження перевалу, після обіду там, переважно, дуже псується погода. Ви будете вражені величчю гір на світанку. Тут ми вип’ємо теплого чаю, а опісля, почнемо спуск, який теж не буде легким. Пройшовши кам’яними стежками, ми продовжимо дорогу в Муктінатх. Селище славиться своїми святинями та буддистським монастирем.

Відстань – 14 км.

14 день – Муктінатх (3760м) → Джомсом (Нижній Мустанг) (2720м) 

З Муктінатху йдемо вниз в Кагбені, де розташовані ворота в закрите королівство Верхній Мустанг (Королівство Ло). Нам сьогодні потрібно прийти в Джомсом (Нижній Мустанг). Тут ми і заночуємо.

Відстань – 18 км.

15 день – Джомсом (2720м) → Покхара (820м)

Сьогодні нас чекає переліт на невеличкому літачку в Покхару. Це якщо погода дозволить і нам не доведеться чекати. Покхара – одне з найбільших міст в Непалі. Тут є чим зайнятись і тут ми частково будемо відновлювати сили після походу. В програмі плавання на човнах по озеру Фева – візитна картка Покхари, екскурсія до водоспаду Девіса та до Ступи Миру.

16 день – вільний день

Вільний день. За бажанням можна зайти в єдиний у світі музей гір або ж політати на парапланах.

17 день – Покхара → Бактапур

Сьогодні переїзд вже знайомими непальськими серпантинами, за вікном рисові тераси. Прибуваємо ми в Бактапур – його ще називають культурною столицею Непалу. Тут величезна кількість унікальних палаців, храмів, а безліч архітектурних пам'яток вас вразить. Бактапур внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

18 день – Бактапур → КТМ

Екскурсія (≈1 – 1,5 год), яка допоможе вам краще пізнати це місце. Короткий переїзд в один з готелів Катманду. Після цього вільний час.

19 день – Катманду

Сьогодні відбудеться екскурсіям найвизначнішими пам’ятками Катманду: Сваямбунатх, Пашупатінах, Будданатх і Патан, де буде нагода прогулятись королівською площею Дурбар. За свою цінність Патан внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

20 день (08.11.2019 пт | 6.06.2020 сб) - Катманду  → Київ \ Одеса

Сьогодні нас чекає дорога додому, але хто ще не встиг має час накупити сувенірів з Непалу, а їх тут безліч. Ввечері їдемо в аеропорт.

Ця, справді неймовірно красива подорож назавжди залишить слід у вашому житті. А фотографії та відео, зроблені тут, будуть нагадувати про це. Тож, не прогавте вже цієї осені.

Приєднуйтесь !

Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовленому місці без попередження.

 • Обраний тур можна провести на замовлення, попередньо узгодивши вартість та дату подорожі.

Забронювати зараз

Написати Софії Мадич