Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

ТРЕК ДО БАЗОВОГО ТАБОРУ ЕВЕРЕСТУ

Дати туру: 02 - 17.05.2019

Тривалість: 15    +1 день

Відстань: 114 км

Складність:

Лінія треку: Лукла - Пхадінг - Намче-Базар - Кумджунг - Тьянгбоче – Феріче - Дугла - Лобуче – Горак Шеп - базовий табір Евересту - г. Кала Патар - Дебоче - Намче-Базар – Лукла

Ціна: 1725 $

Що входить \ не входить у вартість?


У вартість входить:

 • Переліт Катманду – Лукла – Катманду
 • Всі дозволи (Permit + TIMS)
 • Супровід інструктора
 • Супровід непальського гіда
 • Послуги портерів ( 1 портер на 2 особи, по 10 кг з кожного)
 • Проживання + сніданки на треку
 • Проживання + сніданки в готелях за межами треку
 • Катманду – 2 ночі
 • Бактапур – 1 ніч
 • Екскурсії в Бактапурі та Катманду (Сваямбунатх, Пашупатінах, Будданатх)
 • Всі вхідні квитки в екскурсійні об’єкти на час туру
 • Всі трансфери, передбачені туром
 • з \ до аеропорта (Київ\Одеса – Катманду – Київ\Одеса)
 • з \ до аеропорта (Катманду – Лукла – Бактапур)
 • Бактапур - Катманду
 • Дві загальні аптечки
 • Перекуси на треку
 • Подарунок кожному учаснику

+ Бонус 1

 Безкоштовна допомога з пошуком та купівлею квитків

            бонус 2

 Безкоштовні консультації по всіх питаннях з підготовки

Бонус 3

Безкоштовна програма по фізичній підготовці

*Супровід здійснюється українською та англійською мовами

У вартість не входить:

 • Переліт Київ \ Одеса – Катманду – Київ \ Одеса
 • Страхування
 • Віза - 25$
 • ≈ 20 - 25$ на добу – харчування (залежить від апетиту і висоти)
 • Особисті витрати
 • Чайові гіду і портерам (не обов’язково, але в Непалі так прийнято)
 • Гелікоптер (у випадку евакуації)
 • Непередбачувані витрати (форс мажор і т. д.)

Треккінг до базового табору Евересту – найпопулярніший маршрут не лише в Непалі, а й взагалі в Гімалаях. Ви побуваєте в столиці шерпів – легендарному Намче Базар. Шерпи вважаються фізично найвитривалішим народом у світі і Ви в цьому переконаєтесь. Пройдемо через багато підвісних мостів. Відвідаємо давній монастир в Тьянгбоче і якщо пощастить будемо присутні під час ритуалу пуджа. А ще ми піднімемось на гору Кала Патар, де зустрінемо схід сонця поруч з Еверестом і будемо милуватись як ранішнє проміння освітлює найвищу гору нашої планети. Відвідаємо базовий табір Евересту – місце, з якого найпрофесійніші альпіністи з цілого світу починають сходження на Еверест. Можливо, нам і поспілкуватись з ними вдасться. Помилуємось одними з найкрасивіших вершин світу – Ама Даблан (6812 м) та Пуморі (7161 м). Протягом мандрівки у Вас буде чудова нагода поспостерігати за побутом місцевих жителів, а також познайомитись з традиціями та давньою культурою.

По днях

02.05 (чт) - переліт Київ \ Одеса - Катманду

1 день 02.05 (пт) - Катманду

Прилітаємо в Катманду – столицю Непалу, метушливе і шумне місто. Поселяємось в готель. Цей день присвячений організаційним моментам. Кому бракує чогось зі спорядження можна докупити по помірних цінах. Далі ціни зростатимуть разом з висотою.

2 день 04.05 (сб) - Катманду → Лукла (2840м) → Пхадінг (2610)

Сьогодні в нас екстремальний день – вранці нас чекає переліт в Луклу, це якщо пощастить і погода в Луклі буде сприятлива . Окрема історія, яку потрібно відчути на собі. Аеропорт в Луклі названий на честь Тенцинга і Хілларі – перші люди, котрі піднялись на Еверест. Знаходиться на висоті 2860 м і має злітно – посадкову смугу 450м, через що входить в топ-10 найнебезпечніших аеропортів світу.

Після прильоту, перший перехід в Пхадінг, де ми будемо ночувати.

Відстань – 6 км.

3 день 05.05 (нд) - Пхадінг (2610м)  Намче Базар (3440м)

Важкий день, попереду довга дорога в Намче Базар. Перша половина дня досить легка. Будемо йти вздовж річки Дудх Коші, пройдемо багато підвісних мостів, зокрема, найвищий – імені Едмунда Хілларі. Після цього все найцікавіше і почнеться – довгий підйом в Намче Базар і багато – багато сходів. По дорозі сюрприз – перший раз побачимо Еверест, якщо дозволить погода.

Вечір можна провести в одній із затишних кав’ярень чи в лоджі або пройтись вуличками жвавого Намче Базару. Тут ми зупиняємось на дві ночі для акліматизації.

Відстань – 13 км.

4 день 06.05 (пн) - с. Кумджунг (3780м)

Акліматизаційний день. Пройдемось в село Кумджунг. Зайдемо в буддистський монастир, де знаходиться “скальп єті”, а також в школу для діток сиріт, батьки яких загинули при сходженнях на вершини, супроводжуючи туристів. Якщо буде гарна видимість ще пройдемось до готелю “Everest view”. Мабуть, найдорожчий готель Непалу, з виглядом на Еверест. Тут можна буде попити чаю, милуючись прекрасними видами на гори Ама Даблам (6856 м), Лходзе (8393 м), Нуптзе (7861 м), Конгде (6168 м) 

Відстань – 17 км.

5 день 07.05 (вт) - Намче Базар (3440м) Тьянгбоче (3800м)

Перехід в поселення Тьянгбоче, відоме своїм старим буддистським монастирем. Підйом не буде легким, але ми справимось. По дорозі нам все частіше будуть зустрічатись молитовні барабани.  Якщо дозволять монахи, то ще й відвідаємо вечірню службу і помедитуємо.

Відстань – 12 км

6 день 08.05 (ср) - Тьянгбоче (3800м) Феріче (4240м)

Прокинувшись вранці, йдемо на службу в монастир. Після цього вирушаємо далі. По дорозі милуємось краєвидами і спостерігаємо як поступово міняється рослинність. Тут вже ростуть низькорослі кущі, а також видніються луки, на яких випасають яків.

Відстань – 10 км.

7 день 09.05 (чт) - Феріче (4240м) Дугла (4620м)

Продовжуємо підніматись. Сьогодні ми ночуємо в Дуглі. Поступовий підйом продуманий для того, щоб організм краще адаптовувався і переносив висоту, тут вона вже відчутна. Нема сенсу спішити ризикуючи здоров’ям.

Відстань – 7 км.

8 день 10.05 (пт) - Дугла (4620м) → Лобуче (4940м)

Це невеличке поселення знаходиться біля величезного льодовика Кхумбу, який сходить зі схилів Евересту. Ввечері насолоджуємось заходом сонця з видом на гору Нупцзе (7861 м). Ось тут Ви зрозумієте, де є справжнє золото. Головне, щоб погода не підвела. До речі, тут є найвисокогірніша пекарня.

Відстань – 8 км.

9 день 11.05 (сб) - Лобуче (4940м) → Горак Шеп (5170м)

Сьогодні в нас найвисокогірніша ночівля. Буде холодно і буде важко дихати, але всі до цього налаштовані і впевнено йдемо до своєї цілі. Неспішно піднявшись поселяємось в лоджу і обідаємо. І ось настав цей момент, якого Ви чекали всі ці дні - йдемо в гості до базового табору Евересту (ЕВС) (5335м). Якщо пощастить, то можна буде побачити намети різних експедицій. Звідси відкриваються види на льодопад Кхумбу, з якого альпіністи з усього світу починають сходження на Еверест.

Повернувшись в лоджу вечеряємо і швидко лягаємо спати адже завтра важкий день.

Відстань – 6 км.

10 день 12.05 (нд) - г. Кала Патар (5550 м) → Горак Шеп (5170м) → Дебоче (3820м)

Ще затемна прокидаємось і 4.00 починаємо сходження на гору Кала Патар, аби встигнути до сходу сонця. Йти важко через розріджене повітря, все ж, висота вже яка. Підніматись будемо повільно, часу в нас є із запасом. Кульмінаційний момент настав і Ви через кілька хвилин побачите як прокидається Еверест і загалом Гімалаї. Схід сонця тут просто неперевершений. Поруч будуть також прокидатися Пуморі (7161 м), Нупцзе (7861 м), Ама Даблам (6812 м), Кантега (6782 м), Чолатцзе (6440 м).

Після фотосесії цього прекрасного видовища повертаємось в лоджу, снідаємо і йдемо вниз. Нам потрібно зійти в Дебоче. Після таких високих ночівель у Вас сьогодні буде міцний і спокійний сон.

Відстань – 21 км.

11 день 13.05 (пн) - Дебоче (3820м) → Намче Базар (3440м) 

Вгору – вниз, вгору – вниз, улюблені сходи і ми знайомою дорогою повертаємось в Намче Базар. Насолоджуємось смачними тортиками після складного походу та відпочиваємо.

Відстань – 12 км.

12 день 14.05 (вт) - Намче Базар (3440м) → Лукла (2840м)

Сьогодні йдемо в Луклу. По дорозі можна поспівчувати туристам, які лише піднімаються в Намче Базар. Сходи, сходи, сходи… тим, хто сумлінно не тренував коліна перед поїздкою, вони нагадають про це.

Відстань – 19 км.

13 день 15.05 (ср) - Лукла (2840м) → Катманду → Бактапур

Просимо гімалайських богів про гарну погоду і летимо в Катманду. Там на нас чекає транспорт і ми їдемо в Бактапур.  Тут вже тепло, легко дихати і шум, який після тиші в горах особливо чутний. Поселяємось в готель, снідаємо і вирушаємо на екскурсію цією перлиною, яка занесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Храми, палаци – таку цінність можна побачити лише тут.

14 день 16.05 (чт) - Бактапур → Катманду

15 день (17.05 пт) - Катманду  Київ \ Одеса

Після сніданку переїзд з Бактапуру в Катманду, поселяємось в готель. Сьогодні у нас екскурсія буддистськими та індуїстськими пам’ятками світового значення. Ми побачимо Сваямбунатх, Пашупатінах, Будданатх, Патан, з його відомою площею Дурбар. Після цього вільний час.

Ці два дні також є резервними у випадку поганої погоди в Луклі, а то часом по кілька днів її чекають.

Хто ще не встиг купити сувеніри матиме таку можливість. Насолоджуємось смаком непальської кухні, та й загалом атмосферою і… в дорогу додому.

Ця мандрівка незабутня. І вона не залишає байдужим нікого. Чи мрієте ви побачити Еверест на власні очі? Не зволікайте, щоб потім не шкодувати все життя!

Приєднуйтесь!

 • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовленому місці без попередження.
 • Обраний тур можна провести на замовлення, попередньо узгодивши вартість та дату подорожі.

Забронювати зараз


Написати Софії Мадич