Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Тури на цвітіння червоної рути

Червона рута – назва гірської квітки, що росте у високогір’ї Українських Карпат. Червоною рутою вважають рододендрон миртолистий. Назва rhododendron походить від двох грецьких слів – rhodos-троянда і dendron-дерево (трояндове дерево). Це низькорослий вічнозелений кущик, який цвіте яскраво-червоним цвітом. Цю квітку оспівав у своїй безсмертній пісні Володимир Івасюк “Червону руту, не шукай вечорами…”, яку давно вважають народною.  Мабуть, недаремно. Адже своєю красою вона вражає, захоплює, дивує, надихає… не вистачить слів, щоб описати відчуття, коли бачиш це неймовірне видовище! 

Побачити ці квіти щастить далеко не всім. Треба втрапити саме тоді і саме туди… Щоб побачити ці квітучі кущі, доведеться попотіти, але повірте - це того вартує. Рододендрон або ж червона рута росте тільки на найвищих гірських хребтах і треба мати велика удачу, щоб потрапити на пік його цвітіння. Побачити цвітіння можна лише раз в році – у червні і лише в горах - на гірських схилах масивів Чорногори, Мармарошу і Свидівця. Дані території знаходяться під охороною Карпатського біосферного заповідника. Квіточка є дуже рідкісна і занесена до Червоної книги, тому строго забороняється рвати!

Спеціально для Вас розроблені п'ять різних маршрутів у всі куточки цвітіння вище згаданих масивів. Маршрути різної тривалості та складності, щоб кожен бажаючий міг помилуватись цим прекрасним явищем і обрати саме той, який до вподоби.

Давня українська легенда говорить про квітку, яка зацвітає червоним кольором лише раз на десять років. Коли дівчина знайде квітку та подарує юнакові, той буде завжди кохати її і ніколи не зрадить. Хто знає?.. Можливо, варто спробувати своє щастя… Тому не вагайтесь, а обирайте тур та приєднуйтесь! До речі, саме ця легенда стала основою Володимиру Івасюку для написання пісні “Червона рута” Відвідавши ці заповідні території, Ви будете вражені дивовижною красою червоного килиму з цвіту на схилах гір. Або ж… знайдете своє кохання…

Це явище незабутнє, його обов’язково треба побачити своїми очима.