Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Унівська лавра - Манявський скит - Манявський вдсп.

Свято-Успенський монастир в містечку Унів є єдиною греко-католицькою обителлю України зі статусом лаври. Він був заснований наприкінці ХІV ст. як справжня оборонна середньовічна фортеця з ровами, валами, вежами та непробивними мурами. Його стіни зберігають чудотворний образ Унівської Божої Матері, який коронував архімандрит Шептицький. Паломники також відвідують Чернечу гору з монашим цвинтарем та Коронату, де за часів радянських переслідувань відбувались таємні богослужіння. Саме тут Ви зможете почерпнути цілющої енергії, очиститись духовно та відчути присутність Бога на землі.

Початком історії Манявського скита можна вважати другу половину ХІІІ століття, коли в місцеві гори прийшли перші ченці і стали вести відлюдний спосіб життя. Згодом одному з монахів нижче біля річечки явилась сама Богородиця і вказала на місце, де мала бути зведена церква. Тепер там стоїть хрест, а простягнувши до нього руки, паломники можуть відчути тепло та вібрації, які йдуть прямісінько із землі. На початку XVII століття Йов Княгиницький, вихованець Афону, заснував чоловічий аскетичний монастир. Обитель виконувала також і захисну функцію, будучи обнесеною кам’яним муром, маючи потаємні виходи в гори та три оборонні вежі, в яких ховались селяни від турків і татар. Сьогодні монастир, як і колись, продовжує бути осередком духовності та спілкування із Богом.

За переказами Манявський скит бере свій початок з Блаженного каменя. У ХІІІ ст. двох ченців з Києво-Печерської Лаври, які шукали цілющу воду, сюди завело провидіння. Вони облаштували в камені житло і проводили свій час за молитвами, роздумами про Бога та зціленням немічних. Протягом багатьох століть джерело безперервно дарувало людям потоки цілющої води, але в період закриття монастиря воно несподівано пересохло майже на 200 років. Відновилось воно так само раптово, коли обитель знову відкрили. Свята вода зцілює від багатьох хвороб не тільки тіло, але й душу.

Та найпрекраснішою зупинкою стане Манявський водоспад, який є найвищим у Ґорґанах. Дивовижна краса сягає висоти близько 18-ти метрів і ділиться на два потоки. Подібне видовище майже неможливо знайти ще десь в Україні. Тож завітайте і насолодіться цією красою особисто!

Тривалість: 1 день

Увага! Екскурсія проводиться під приватне замовлення для індивідуальних чи корпоративних клієнтів.

* Туристичний супровід відбувається українською мовою.

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом

- супровід гіда-екскурсовода

- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

У вартість не входить:

- доїзд до м. Львова з Вашого міста і назад

- вхідні квитки в туристичних об’єктах

- харчування

- особисті витрати

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи. У таких ситуаціях учасникам туру гроші не повертаються.

Вартість вхідних квитків:

  • трансфер до водоспаду спецтранспортом - дорослі - 50 грн., діти - 35 грн.
  • Манявський скит – добровільна пожертва.

Харчування:

  • обід буде відбуватися в трапезній монастиря - вартість – 70 грн.
  • можна взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.

Забронювати зараз