Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Веселий Львів

Ви знаєте, де в Україні варять найкраще пиво? А яке місто зібрало на своїй території найбільшу кількість відомих ресторанів, барів, пабів, кафе та кнайп? Відповідь зрозуміла сама собою – у Львові. Адже саме пінний напій є одним з неофіційних символів міста, навіть місцеві монахи у середньовіччі варили його.

Приїхати до міста Лева і не скуштувати місцевого пива – велика помилка, але Navkolo - Tur не може Вам дозволити її скоїти! Тому ми пропонуємо вирушити разом з нами у веселу та захопливу подорож екскурсійним маршрутом «Веселий Львів».

Під час цієї екскурсії у Вас буде змога почути багато цікавих історій, пов’язаних з традиціями виробництва алкоголю. А ще, дізнатись скільки його випивали у місті у минулі часи та тепер, які у львів'ян є традиції святкування весіль та інших свят, яка раніше була відповідальність за вживання алкоголю на піст.

Окрім цих нових для себе пізнавальних знань у Вас буде можливість відвідати найоригінальніші заклади, серед яких будуть «П’яна вишня», «Підпільний кіндрат», «Банка», «Дзиґа» «Мазох – кафе» та ін. Тут Вас пригостять смачними наливками, винами та іншими алкогольними напоями. Також радимо Вам спробувати оригінальні страви місцевої кухні.

Тривалість: 2,5 год.

Ціна: від 200 грн/год.

Дата і час узгоджуються з клієнтами, оскільки дана екскурсія проводиться під замовлення.

Доводимо до Вашого відома, що до екскурсійного маршруту «Веселий Львів» допускаються тільки особи, що досягли 18-річного віку та мають документальне підтвердження цього факту. Адже продаж спиртних напоїв молодшим юнакам та дівчатам заборонено.

Замовляючи екскурсію, Ви сплачуєте за кваліфікований супровід професійного гіда, усі замовлені Вами страви та напої у вартість не входять..

Забронювати зараз