Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Заліщики - Джуринський вдсп. + Червоногородський замок

Перший день подарує Вам чудову подорож оригінальним містечком-півостровом Заліщики. Дністер міцно стиснув його в своїх обіймах, тому панорама з протилежного буковинського берега змусить Вас затамувати подих. Колись воно було центром виноробства, садівництва, а також славилось своїми елітними дністровськими пляжами. Екскурсія по місту відкриє для Вас парафіяльний костел Св. Станіслава з Щепанова, палац Бруницьких та живописний парк з унікальними видами дерев, греко-католицьку Покровську церкву, стару синагогу та багато іншого.

Любов’ю та душевним спокоєм наповнить кожного Свято-Іоанно-Богословський Хрещатинський монастир XVІІ століття. Колись його заснували ченці Манявського скита, які рятувались від переслідування православної віри. На території Ви зможете побачити келії в скелі, муровано-дерев’яну капличку та церкву.

Другий день запам’ятається відвідинами Джуринського водоспаду, який є найвищим рівнинним водоспадом України. Його висота сягає 16-ти метрів. Існує багато версій щодо походження цієї краси. Чи то турки постарились, щоб забезпечити собі доступ до Червоногородського замку, чи то самі господарі фортеці зробили його як елемент ландшафтного парку або заради власного млина, залишається невідомим. Але те, що ця мальовнича гідрологічна пам’ятка радує око кожного – безсумнівний факт!

Дуже романтичним та найтаємничішим з-поміж замків Тернопільщини вважається Червоногородський замок. Дерев’яна фортеця існувала ще за княжих часів як дитинець, а на початку XVII ст. тут звели мурований чотирикутний замок. Тепер лише дві казкові вежі велично стоять на схилі серед інших руїн – це все, що вціліло після нищівних світових війн, оскільки реставрацією займатися ніхто не хотів. У 2013 році, на жаль, обвалилась частина однієї з веж. Тож встигніть побачити на власні очі залишки величного замку, доки час не зробив його згадкою минулого!

Тривалість: 2 дні\1 ніч

Увага! Екскурсія проводиться під приватне замовлення для індивідуальних чи корпоративних клієнтів.

* Туристичний супровід відбувається українською мовою.

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом

- супровід гіда-екскурсовода

- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

У вартість не входить:

- доїзд до м. Львова з Вашого міста і назад

- вхідні квитки в туристичних об’єктах

- харчування

- особисті витрати

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи. У таких ситуаціях учасникам туру гроші не повертаються.

Вартість вхідних квитків:

  • костел Св. Станіслава - добровільна пожертва.
  • Свято-Іоанно-Богословський Хрещатинський монастир - добровільна пожертва.

Проживання: комфортні 2, 3-х місні номери зі зручностями в готелі у м. Заліщики.
Харчування:

  • 1-й день – можна поснідати під час стоянки в кафе у с. Озерна (кожен замовляє індивідуально) або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок. Пізній обід (близько 17.00 – 17.30) відбувається в ресторані у м. Заліщики – вартість 75 грн. Вечеря - на Ваш смак і вибір в закладах м. Заліщики.
  • 2-й день – сніданок в готелі у м. Заліщики. Пообідати можна своїми стравами або у закладах громадського харчування біля Джуринського водоспаду, або ж влаштувати невеличкий пікнік. Вечеря - під час стоянки в кафе у с. Озерна (кожен замовляє індивідуально).

Забронювати зараз