Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Зимові Говерла і Петрос. Чорногірські пригоди

Ви ніколи не думали про те, щоб піднятись на найвищу вершину України г. Говерлу (2061 м) взимку? Запрошуємо Вас долучатись до цікавої мандрівки, яка триватиме 4 дні. Зимове сходження на Говерлу – це чудова нагода побачити велич Чорногори. Особливо цікавою подорож буде для тих, хто ще не ступав засніженими горами. А для того, щоб було ще цікавіше Вас чекає ще й сходження на г. Петрос (2020 м).

Ночувати будемо не в наметах, а в садибі зеленого туризму в урочищі Козьмещик. Цей варіант більш безпечний в умовах зимових Карпат. Плюс це додатковий комфорт: можливість висушити речі при потребі, тепле приміщення, зручність при приготуванні їжі.

Виходи на вершини будуть радіальні, тому речі залишаємо в садибі. Беремо лише необхідне.

Похід є під силу всім здоровим людям. Бажаний досвід літніх походів і обов’язкова наявність зимового одягу та спорядження.

В перший день нас чекають знайомство з учасниками походу та вечірні поседеньки. Можна буде зліпити снігову бабу. Набираємось сил перед непростим днем. Вранці, після сніданку вирушаємо на красуню Говерлу. Після успішного сходження ватра та смачна вечеря. Третього дня піднімаємось на Петрос. Повернувшись ввечері можна замовити сауну і попаритись, обмінюємось враженнями в товаристві однодумців. Наступного дня снідаємо, до обіду вільний час і їдемо в с. Ясіня, де й закінчиться наша невеличка, але повна позитивних вражень і емоцій подорож.

Приєднуйтесь! Це чудова нагода насолодитись неймовірною красою засніжених Карпат з висоти одних з найвеличніших гір України. Цей похід не залишить Вас байдужими адже неможливо залишатись спокійним милуючись вражаючими краєвидами гір, які вкриті білосніжною ковдрою зі снігу. А зроблені фотографії нагадуватимуть Вам про це.

Не забудьте взяти з собою гарний настрій!

Тривалість: 4 дні

Відстань - 42 км

Складність – висока

Вартість туру: 1720 грн.

У вартість входить:

- робота інструктора

- харчування згідно програми (гарячі сніданки і вечері, перекуси)
- проживання в туристичному притулку

- трансфери (с. Ясиня \ с. Лазещина – ур. Козьмещик – с. Ясиня)
- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- реєстрація в КРС, дозвіл на відвідування заповідника
- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба   взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

- користування груповим спорядженням

У вартість не входить:

- проїзд з вашого міста в с. Ясиня \ с. Лазещина і назад
- особисті витрати
- особисте спорядження
- сауна

Зустріч групи з інструкторами вранці на залізничному вокзалі с. Ясиня \ с. Лазещина (добирання до точки зустрічі будемо обговорювати). Далі переїзд до урочища Козьмещик, де і почнеться мандрівка.

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

P.S. Якщо у Вас нема туристичного спорядження, можете замовити у нас напрокат.

Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

Дата туру:

  • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.
  • Якщо у Вас змінилися плани і Ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти нас про це заздалегідь.
  • Обраний тур можна провести на замовлення для будь-якої кількості осіб у зручний для Вас час, попередньо узгодивши вартість та дату поїздки.
  • Якщо у Вас немає можливості приєднатися до нас згідно розкладу туру, Ви можете з нами сконтактувати та узгодити дату обраної мандрівки.
  • Туристичний супровід відбувається українською мовою.

Забронювати зараз