Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Зимовий Пікуй

Якщо вам бракує часу на кількаденні походи горами, але дуже хочеться помилуватись неймовірною красою засніжених вершин, то цей одноденний похід саме для вас. Дана поїздка буде зручною для початківців, які ще не були в походах адже підйом на гору є легкої складності. Гора Пікуй (1405 м) - найвища вершина Вододільних Бескидів, найвища географічна точка Львівської області. Розташована на межі Львівської та Закарпатської областей. 

Після переїзду до с. Біласовиця вирушаємо на г. Пікуй. Там нас чекає солодкий обід на лоні природи.  Намилувавшись горами досхочу, йдемо вниз до автобуса і повертаємось до Львова.

Приєднавшись до даної поїздки Вас чекають мальовничі краєвиди, а ще, це прекрасна можливість доторкнутись до засніжених карпатських вершин і помилуватись красою природи. Не прогавте такої нагоди!

Порада! Бажана наявність зимового одягу. З собою обов’язково мати гарячий чай і канапки.
Тривалість:  1 день

Відстань – 17 км

Складність – легка

Вартість туру: 715 грн.               

У вартість входить:

- робота гідів

- обідній перекус (солодке, чай)
- Переїзд комфортним автобусом Львів – с. Біласовиця - Львів

- страхування (оригінал полісу страхування знаходиться у керівника туру)

- загальна аптечка (у разі наявності специфічних захворювань чи хронічних хвороб треба   взяти індивідуальну аптечку з медичними препаратами, котрі Ви приймаєте)

У вартість не входить:

- проїзд з вашого міста до м. Львів і назад
- особисті витрати

Зустріч групи з інструктором на пл. Петрушевича о 7.00 ранку. Далі переїзд в с. Біласовиця, де і почнеться мандрівка. Повертаємось до Львова приблизно о 20.00.

Увага! Організатори туру мають право вносити зміни в заявлений розпорядок, зважаючи на обставини, погодні умови, фізичний стан учасників групи.

P.S. Якщо у Вас нема туристичного спорядження, можете замовити у нас напрокат.

Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

Дати туру: 24.03.2019, 7.04.2019

  • Організатори мають право поїхати за маршрутом згідно плану без туристів, які не з’явилися в зазначений час в домовлене місце.
  • Якщо у Вас змінилися плани і Ви не можете їхати з нами, то просимо обов’язково повідомляти нас про це заздалегідь.
  • Обраний тур можна провести на замовлення для будь-якої кількості осіб у зручний для Вас час, попередньо узгодивши вартість та дату поїздки.
  • Якщо у Вас немає можливості приєднатися до нас згідно розкладу туру, Ви можете з нами сконтактувати та узгодити дату обраної мандрівки.
  • Туристичний супровід відбувається українською мовою

Забронювати зараз