Залиште свій номер телефона в цій формі і ми обов'язково передзвонимо!

×

Знайомство зі Львовом

Кожне місто світу наділене винятковою індивідуальністю та своєю власною історією.

І саме неповторна атмосфера старовинного та надзвичайно гостинного Львова цілком виправдано визнана чи не найдивовижнішою серед міст України.

Адже Львів - це місто-історія, місто-таємниця та суцільний, напрочуд пізнавальний музей, у якому навіть найвибагливіший гість зможе віднайти свій затишний куточок.

Якщо Ви зупинились у Львові вперше або транзитом, чи, можливо, з якихось інших причин у Вас немає можливості оглянути всю красу міста, Navkolo - Tur з приємністю запропонує вам пізнавальний екскурсійний огляд «Знайомство зі Львовом».

Цей екскурсійний тур коротко та змістовно ознайомить Вас із головними архітектурними перлинами старого Львова, а заздалегідь продуманий маршрут і цікаве викладення історичних фактів, перетворять екскурсію на зовсім невиснажливу пізнавальну подорож Львовом, під час якої можна буде оглянути:

  • Двірець - залізничний вокзал Львова, який на момент відкриття, у 1904 році, був визнаний одним із найсучасніших та найзручніших вокзалів Європи, двірець і досі здатний вражати своєю величчю;
  • Храм Св. Ольги та Єлизавети - один із найвищих храмів (85 м) Львова, виконаний в неоготичному стилі. Він захоплює неповторністю і монументальністю французької та північно-германської готики;
  • Архикафедра́льний собо́р свято́го Ю́ра - перлина українського бароко та головна святиня УГКЦ. Храм увійшов у список всесвітнього спадку ЮНЕСКО.
  • Парк Івана Франка - один із найстаріших міських парків України та ін.

Якщо Ви справді потребуєте стислого за часом, проте  змістовного та атмосферного ознайомлення із Львовом, звертайтесь у Navkolo - Tur і Ви гарантовано повернетесь у наше місто знову, щоб продовжити знайомство.

Тривалість: 2,5 год.

Ціна: від 200 грн/год.

Дата і час узгоджуються з клієнтами, оскільки дана екскурсія проводиться під замовлення.

Забронювати зараз